Сб, 27-04-2024, 14:29

Дирекція Прем'єр-ліги затвердила дати проведення та час початку матчів 8-го туру чемпіонату України сезону 2010/2011 рр. відносно базового дня туру.
Категория: Прем'єр ліга України | Більше новин спорту та туризму читайте на KhustNEWS.com/ | Добавил: futbolUA | Дата: 11-08-2010 | Комментарии (0)

За хуліганську витівку когось зі своїх уболівальників запорізький "Металург" заплатить штраф розміром у 3000 гривень. Дисциплінарний комітет Прем’єр-ліги покарав футбольний клуб із Запоріжжя за те, що під час гри 4 туру чемпіонату "Металург" - "Волинь" з трибун стадіону "Славутич" в арбітра матчу була кинута 10-копійчана монета.

Головний тренер луцької "Волині" Віталій Кварцяний вибачився за свій емоційний виступ на прес-конференції після матчу 5-го туру чемпіонату України з луганською "Зорею".

Якщо б донецький "Шахтар" сам продавав права на телетрансляції своїх матчів, а не передав Прем’єр-лізі, то заробив би втричі більше, ніж "Металіст" і "Динамо" разом взяті.

Про це заявив генеральний директор "Шахтаря" Сергій Палкін під час спілкування з уболівальниками клубу.

Категория: Прем'єр ліга України | Більше новин спорту та туризму читайте на KhustNEWS.com/ | Добавил: abel | Дата: 10-08-2010 | Комментарии (0)

Дніпропетровський «Дніпро» в рідних стінах впевнено переграв київську «Оболонь» і повернувся на першу сходинку таблиці, маючи в своєму активі стовідсотковий результат − чотири перемоги в чотирьох матчах. Перший м'яч у зустрічі на 17-й хвилині після навісної передачі Сергія Кравченка з лівого флангу забив Євген Селезньов, для якого цей влучний удар став уже п'ятим у сезоні та дозволив очолити суперечку бомбардирів.

Дебютант української Прем'єр-ліги «Севастополь» не зміг нічого протиставити віце-чемпіону київському «Динамо», поступившись у Сімферополі з рахунком 0:3. Нагадаємо, що домашній стадіон «моряків» не відповідає вимогам атестації, тож вони приймали біло-синіх у столиці Криму. Мінімальні перемоги здобули «Волинь», що в Запоріжжі обіграла «Металург», та «Кривбас», який здолав удома «Іллічівець».

У 4-му турі чемпіонату України київський «Арсенал», котрий вийшов уперед в домашній грі з донецьким «Шахтарем», дозволив гірникам не тільки відновити рівновагу, але й перемогти − 3:1. Найпомітнішим футболістом у складі гостей був бразилець Дуглас Коста, який оформив дубль та зробив результативну передачу.

Дмитро Чигринський відзначив своє повернення до «Шахтаря» переможним голом у зустрічі з луганською «Зорею» (1:0) за три хвилини до завершення основного часу. Гірники здобули важливі три очки, наздогнавши київське «Динамо» та на два пункти відстаючи від лідера − дніпропетровського «Дніпра».

У кожному з таймів дніпряни швидко забивали по два голи, що й вирішило долю зустрічі. У першій половині ефектні голи вдалися Євгену Коноплянці та Євгену Селезньову, щоправда, перед самою перервою господарі скоротили відставання. Але після поновлення гри Осман Феррейра та той таки Селезньов довели рахунок до великого. Коли ж спливали останні секунди поєдинку, нападник відзначився своїм першим хет-триком у складі «Дніпра».

Поступаючись у Харкові місцевому «Металісту» після першого тайму, київське «Динамо», зуміло вирвати перемогу завдяки голам 33-річного Андрія Шевченка з пенальті та 20-річного Дениса Гармаша (2:1). Безвиграшна серія слобожан в домашніх зустрічах із синьо-білими в чемпіонаті країни сягнула вже 14 матчів.

Чинний чемпіон країни − донецький «Шахтар» − втратив очки в Запоріжжі, зігравши внічию з місцевим «Металургом» (1:1). Таблицю першості очолюють дніпропетровський «Дніпро» та столичний «Арсенал», що набрали по шість очок.

Київське «Динамо», яке у першому турі несподівано зіграло внічию із земляками з «Оболоні» (2:2), зуміло здобути свою першу перемогу в турнірі, здолавши на своєму полі опір сімферопольської «Таврії» (2:1). Віце-чемпіони почали поєдинок активно і досить швидко перетворили свою ігрову перевагу на голи.

Підопічні Мірчі Луческу із перемоги розпочали кампанію-2010/11. Чинні чемпіони України на «Донбас Арені» переграли «Кривбас» з рахунком 2:0. Цифри на табло було змінено після півгодини гри. Ярослав Ракицький підключився на розіграш кутового й з близької відстані відправив м'яч у сітку воріт Євгена Боровика. Гірники й надалі мали беззаперечну перевагу, але втілити її у другий гол їм не вдавалося.

Змарнувавши велику кількість моментів донеччани після перерви віддали ініціативу, чим ледве не скористалися криворізьці. На 78-й хвилині гості розіграли чудову комбінацію, однак удар Олександра Іващенка прийшовся в стійку. Після цього епізоду «Кривбас» великими силами пішов уперед, що зіграло тільки на руку… «Шахтареві». В одній з контратак наприкінці зустрічі Костянтин Кравченко, котрий вийшов на заміну, виклав м'яч на ногу Вілліану й бразилець зняв усі питання щодо переможця.

Доволі напруженим вийшло протистояння між учасниками Ліги Європи УЄФА «Дніпром» та «Карпатами», які за підсумками минулого чемпіонату посіли відповідно четверте та п'яте місця. Опоненти майже ні в чому не поступалися один одному. Невеличкою перевагою володіли дніпропетровці, але львів'яни безпомилково діяли в обороні, намагаючись за нагоди проводити швидкі контрвипади.

Перший ігровий день нового розіграшу чемпіонату України одразу ж подарував гучну сенсацію: «Оболонь», програючи в два м'ячі, зуміла вирвати нічию в матчі з «Динамо».

У столичному дербі «Оболонь» вже у компенсований час відібрала очки у сусідів із «Динамо». У середині першого тайму підопічні Валерія Газзаєва протягом двох хвилин зусиллями дуету Андріїв − Шевченка та Ярмоленка − двічі засмутили голкіпера «пивоварів» Олега Остапенка. Шева відкрив рахунок чудовим ударом з середньої відстані, а його молодший партнер «розстріляв» ворота після скидки головою Жерсона Маграо.

Однак по перерві команда Сергія Ковальця спочатку скоротила відставання, коли на 60-й хвилині Олександр Мандзюк забив після помилки воротаря динамівців Дениса Бойка, який за межами карного майданчику не влучив ногою по м'ячу. А на першій компенсованій хвилині другого тайму той же Мандзюк у боротьбі з Бетао після розіграшу штрафного оформив дубль і приніс «Оболоні» почесну нічию − 2:2.