Пт, 19-04-2024, 06:11

18:41
"Зоря" - "Волинь" - 3:1. ВІДЕО

Луганська "Зоря" здобула впевнену перемогу над луцькою "Волинню".

Ще до матчу було зрозуміло, що "Волині" буде дуже непросто, адже крім чужого поля та трибун, команді довелося їхати через всю Україну на поїзді та автобусі, що не могло не позначитися на грі в офіційному матчі.

З перших хвилин поєдинку було помітно, що господарі рішуче налаштовані на перемогу та докладуть максимум зусиль, щоб не розчарувати своїх вболівальників. На 14 хвилині матчу Даніло відкриває рахунок, а вже за мить оформлює дубль, реалізувавши пенальті. Такий розвиток подій не міг влаштовувати підопічних Анатолія Дем'яненка, які оговтавшись, кинулися відігравати пропущені голи.

Ще до перерви "Волинь" зуміла зменшити відставання у рахунку, приберігши інтригу на другу половину матчу.

Проте після перерви події розвивалися не на користь гостей. На 50 хвилині протистояння суддя вилучив з поля Сімініна, і "Волині" довелося пристосовуватися до гри в десятьох. Відсутність одного гравця далася взнаки, і хоч луцька команда не здавалася, було помітно, що сили не рівні. На 75 хвилині поєдинку Болі, який вийшов на заміну, встановив остаточний рахунок у матчі 3:1. Таким чином, "Зоря" здобуває три очки та піднімається на 6 сходинку у турнірній таблиці.

"Зоря": 91. Левченко, 14. Шуніч, 15. Вернидуб, 16. Ярмаш, 17. Інатьевіч, 25. Білий М.І., 4. Чайковський, 10. Ліпартія, 37. Хомченовський, 35. Грицай, 9. Даніло Олівейра

Запасні: 12. Постранський, 45. Гордієнко, 2. Галюза, 18. Ференчак, 22. Любеновіч, 94. Болі, 11. Ідахор

"Волинь": 1. Старцев М., 3. Сімінін, 4. Ілієв, 5. Занєв, 6. Шиков, 15. Шандрук, 24. Ізворану, 10. Бікфалві, 90. Пилипчук, 11. Савіч, 19. Бабир

Запасні: 78. Литовченко, 14. Масло, 38. Насонов, 8. Скоба, 18. Приндета, 35. Стевіч, 57. Щедрий

"Зоря" - "Волинь" - 3:1

Голи: Даніло 14,18, Болі 75 - Савіч 34

Вилучення: Сімінін 52

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41080 | Додав: adminA | Теги: Зоря - Волинь - 3:1. ВІДЕО

Конгрес ФФУ завершився, а Суркіса не зняли
Ліппі підписав попередній контракт з ФФУ. Залишилося домовитися про зарплатню
Андрія Гусіна представли команді
"Амкар" не розрахувався з "Динамо" за Дедечка
Мартін Демікеліс по-дружньому попрощався з Ван Ґаалем
Бєланов: "Золотий м’яч" отримає Хаві
Худоб'яку соромно закінчувати Лігу Європи без жодної перемоги "Карпат"
"Фіорентину" зацікавив півзахисник "Бенфіки"
Кращий бомбардир групового етапу Ліги чемпіонів - Ето'О, а "гірник" Едуардо - найскорострільніший