Пт, 29-03-2024, 00:47

18:07
"Металург" З - "Карпати" - 1:1. ВІДЕО

Запорізький "Металург" та львівські "Карпати" розписали бойову нічию у першому матчі 20 туру чемпіонату України з футболу.

Підопічні Сергія Зайцева завдяки влучному пострілу Матеуса здобули перше очко у весняній частині УПЛ. Суперники спокійно розпочали матч, проте "Карпати” відразу захопили ініціативу у протистоянні.

На 10 хвилині Михайло Кополовець відкриває рахунок. Після забитого гола гра вирівнялася, і "Металург” почав все частіше турбувати ворота Мисака. Варто зазначити, що впродовж усього тайму не переставав падати дощ, що не дозволяло футболістам демонструвати свої технічні вміння у повній мірі.

Ще до перерви "металургам” вдалося зрівняти рахунок, що у підсумку дозволило відсвяткувати нічию.

Після відпочинку команди були однаково активними, і лише під кінець поєдинку було помітно, що "зелено-білі” переграють своїх опонентів, проте цього виявилося замало, аби забити другий гол та здобути перемогу. У підсумку матч завершився логічною нічиєю 1:1, яка дозволила командам здобути по одному заліковому очку у турнірну таблицю.

Металург З: 12. Хрдличкой, 2. Сахневич, 4. Матеус, 21. Нестеров, 13. Коротецький, 19. Рудика, 39. Опанасенко, 77. Оберемко, 8. Ібраїмі, 10. Жуніор, 31. Пісоцький
Запасні: 1. Руденко, 27. Іліч, 7. Матяж, 5. Йокіч М., 9. Гавриш, 21. Штурко, 37. Лазарович

Карпати: 23. Мисак, 4. Мілошевіч, 21. Балажіц, 7. Ксьонз, 16. Худоб'як, 17. Голодюк, 18. Кополовець, 33. Бідловський, 88. Даушвілі, 20. Кенія, 97. Марселіно
Запасні: 1. Богатінов, 3. Вукчевич, 14. Гаращенков, 22. Штіліч, 43. Озарків, 11. Зеньов, 73. Завійський

"Металург" З - "Карпати" - 1:1

Голи: Кополовець 10, Матеус 31

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4953 | Додав: adminA | Теги: Металург З - Карпати - 1:1. ВІДЕО

Лукаку хоче грати в "Реалі"
Лео Бенхакер: Англійські гранди - акули футболу
"МанСіті" віддасть Джонсона в оренду
Зозуля: Для себе оцінюю футбольний рік 50 на 50
У "Закарпаття" серйозні фінансові труднощі
4-ий тур ПЛ: матчі суботи
Аржанов та Польовий уже майже гравці "Арсенала"
Клаудіо Раньєрі розповів про заповітну мрію римлян
Нані може стати гравцем "Інтера"
6-й тур Ліги Європи: "Динамо" не зуміло обіграти "Шериф", але групу виграло. ВІДЕО