Пт, 19-04-2024, 07:24

17:38
"Динамо" - "Кривбас" - 1:1. ВІДЕО

Віце-чемпіон України та криворізький "Кривбас" поєдинком на НСК "Олімпійський" завершили програму 19 туру чемпіонату України з футболу.

Матч завершився бойовою нічиєю 1:1, яку можна сміливо занести у актив команді Олега Тарана. "Кривбас проявив характер та зумів зрівняти рахунок, що у підсумку дозволило вивезти із Києва позитивний результат.

Матч розпочався, і господарі поля відразу кинулися атакувати ворота суперників. Проте "Кривбас” закрився у власному штрафному майданчику, і почав грати на контратаках. Щільна оборона криворіжців безпомилково діяла впродовж усього першого тайму, і дала збій лише після перерви.

На 47 хвилині протистояння Аруна відкрив рахунок, опинившись першим на добиванні після потужного пострілу Ідейє. Після пропущеного голу "Кривбас” почав діяти більш гостріше, але наблизитися до воріт Шовковського ніяк не вдавалося. Та фортуна у цей вечір все ж була на боці криворіжців, які на 72 хвилині відновили рівновагу, і втримали такий рахунок до фінального свистка.

У підсумку команди завершили матч нічиєю 1:1, і нам лише залишається привітати "Кривбас”, який не опустив руки, і продовжував боротися до останніх хвилин протистояння.

"Динамо": 1. Шовковський, 24. Віда, 33. Тайво, 34. Хачеріді, 17. Михалик, 4. Велозу, 21. Кранчар, 25. Аруна, 20. Гусєв О., 9. Ярмоленко, 11. Ідейє

Запасні: 35. Коваль М., 2. Даніло Сільва, 3. Селін, 9. Безус, 19. Гармаш, 13. Мехмеді, 15. Рубен

"Кривбас": 12. Боровик, 3. Сердюк В., 5. Гітченко, 22. Лисицький, 24. Пашаєв П., 11. Бартуловіч, 15. Дедечко, 17. Бабатунде, 28. Матіч, 10. Прийомов, 8. Самодін

Запасні: 55. Штанько, 4. Шершун, 23. Лобжанідзе, 94. Мірошниченко Д., 7. Федорчук, 88. Валєєв, 77. Іващенко А.

"Динамо" - "Кривбас" - 1:1

Голи: Аруна 47, Прийомов 72

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41016 | Додав: adminA | Теги: Динамо - Кривбас - 1:1. ВІДЕО

Стартовий тур другої ліги: юні "моряки" розгромили "Десну". Огляд всіх матчів