Пт, 29-03-2024, 12:45

18:49
"Зоря" - "Динамо" - 2:2

Луганська "Зоря" у драматичному матчі із київським "Динамо" зуміла здобути важливу нічию.

Перший ігровий день 6 туру УПЛ завершився цікавим та багатим на події матчем у Запоріжжі. Луганська "Зоря" та київське "Динамо" порадували вболівальників красивою грою та ефектною розв‘язкою. Луганці відкрили рахунок на 24 хвилині, чудово відігравши в атаці першу половину зустрічі. Зазначимо, що підопічні Вернидуба були більш креативні попереду та мали ще кілька нагод збільшити свою перевагу.

Після перерви "біло-сині" перехопили ініціативу. На 59 хвилині дебютним голом за "Динамо" відзначився Теодорчик. Кияни продовжували пресингувати та більше володіли м‘ячем, а "Зоря" зосередилася на контратаках. На 88 хвилині Кравець виводить киян вперед, і вже здавалося, що "Динамо" таки втримає цей переможний рахунок. Але іншої думки був Любеновіч, який у доданий час засмутив Сергія Реброва та його команду. Желько влучним ударом зрівняв рахунок у протистояння, дозволивши луганцям уникнути програшу.

У підсумку результативна нічия 2:2 – це закономірний та справедливий рахунок, адже ніхто із суперників не заслужив на поразку.

Склади команд:

"Динамо": 1. Шовковський (К), 2. Сілва, 6. Драговіч, 7. Ленс, 10. Ярмоленко, 16. Сидорчук, 17. Рибалка, 24. Віда, 27. Макаренко, 90. Беланда, 91. Теодорчик.

Запасні: 23. Рибка, 3. Селін, 4. Велозу, 9. Безус, 22. Кравець, 26. Бурда, 45. Калітвінцев.

"Зоря": 30. Шевченко, 16. Ярмаш, 15. Вернидуб, 25. Білий, 6. Каменюка (К), 35. Грицай, 8. Малишев, 18. Малиновский, 20. Караваєв, 37. Хомченовський, 28. Будківський.

Запасні: 1. Сантіні, 3. Піско, 4. Чайковський, 10. Ліпартія, 22. Любеновіч, 57. Бородай, 99. Пілявський.

Голи: 1:0 - Хомченовський (24), 2:2 - Любенович (90+3) 1:1 - Теодорчик (59), 1:2 - Кравець (88)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4956 | Додав: adminA | Теги: Зоря - Динамо - 2:2

"Тоттенхем" - "Челсі" - 1:1. Напружена і заслужена нічия. ВІДЕО