Сб, 20-04-2024, 07:20

20:46
Німеччина - Алжир - 2:1

Збірна Німеччина вперше у своїй історії переграла Алжир, пробившись у чвертьфінал ЧС.

До поєдинку на "Ештадіу Бейра-Ріу" Німеччина та Алжир зустрічались двічі, і у обидвох матчах сильнішими виявилися "лиси пустелі" - в товариській грі у 1964-му і на груповому етапі ЧС-1982. Однак, продовжити свою переможну серію у матчах проти Бундестім "зелені" не змогли, хоч і бились, як справжні леви.

У першому таймі Алжир грав краще за німців і, принаймні, двічі міг відкривати рахунок. На 9-й хвилині Слімані вивалився на побачення з Нойєром після шикарної дальньої передачі, однак переграти Мануеля з гострого кута не зумів. Згодом Гулам, увірвавшись у карну зону німців з лівого флангу, трішки не поцілив у дальній кут. Підопічні Льова перед перервою відповіли лише нереалізованим моментом Гьотце, який програв дуель неймовірному у цей вечір Мболі.

У другому таймі Бундесмашина взяла ініціативу у свої ноги, і в основний час не забила лише через суперсейви вже згаданого Мболі. Голкіпер Алжиру демонстрував дива реакції після ударів Лама та Мюллера впритул. Відтак справа дійшла до овертайму, в якому фортуна посміхнулась Німеччині. Долю матчу фактично вирішив джокер Льова - Андре Шюрле. Нападник "Челсі" відзначився на 92-й хвилині шикарним ударом п'ятою. На 120-й хвилині Озіл подвоїв перевагу в рахунку своєї збірної, а вже за мить Джабу скоротив відрив. Втім на більше африканці не спромоглись.

Голи: Шюрле, 92, Озіл, 119 - Джабу, 120

Категорія: Футбольні новини | Переглядів: 4960 | Додав: adminA | Теги: Німеччина - Алжир - 2:1

Марко Амеліа: Роль запасного в "Мілані" - не для мене
Євген Селезньов близький до переходу у "Вердер". ВІДЕО
Стали відомі час та місце першого матчу раунду плей-офф Ліги Європи "Омонія" - "Металіст"