Пт, 29-03-2024, 14:59

15:00
Перше коло: Прикрий старт "Динамо" та інші матчі

Перший ігровий день нового розіграшу чемпіонату України одразу ж подарував гучну сенсацію: «Оболонь», програючи в два м'ячі, зуміла вирвати нічию в матчі з «Динамо».

У столичному дербі «Оболонь» вже у компенсований час відібрала очки у сусідів із «Динамо». У середині першого тайму підопічні Валерія Газзаєва протягом двох хвилин зусиллями дуету Андріїв − Шевченка та Ярмоленка − двічі засмутили голкіпера «пивоварів» Олега Остапенка. Шева відкрив рахунок чудовим ударом з середньої відстані, а його молодший партнер «розстріляв» ворота після скидки головою Жерсона Маграо.

Однак по перерві команда Сергія Ковальця спочатку скоротила відставання, коли на 60-й хвилині Олександр Мандзюк забив після помилки воротаря динамівців Дениса Бойка, який за межами карного майданчику не влучив ногою по м'ячу. А на першій компенсованій хвилині другого тайму той же Мандзюк у боротьбі з Бетао після розіграшу штрафного оформив дубль і приніс «Оболоні» почесну нічию − 2:2.

Тим часом, у матчі в Луганську, де зустрічалися місцева «Зоря» та дебютант елітного дивізіону «Севастополь», за рівної гри команди так і не спромоглися забити бодай один м'яч − 0:0. Першу перемогу в сезоні відсвяткував «Арсенал», який екзаменував у Києві запорізький «Металург». На 25-й хвилині підопічні Юрія Бакалова зусиллями Младена Бартуловича, якому асистував Ролан Гусєв, забили у ворота Максима Коваля гол, котрий виявився єдиним у цьому двобої.

Нічийним рахунком завершився матч у Маріуполі між «Іллічівцем» та донецьким «Металургом». Витримавши стартовий натиск господарів, підопічні Николи Костова на 37-й хвилині вивели на ударну позицію Мгуні, який у боротьбі із захисником зумів відправити м'яч у сітку повз Всеволода Романенка. Утім, невдовзі після перерви азовці забили у відповідь, коли Ігор Тищенко замкнув простріл Олексія Антонова з правого флангу − 1:1.

У компенсований час перемогу донеччанам мав приносити Генріх Мхітарян, але вірменський нападник з вигідної позиції пробив головою точнісінько у Ігоря Бажана, котрий на останньому рубежі змінив травмованого Романенка.

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41466 | Додав: futbolUA