Сб, 20-04-2024, 11:51

12:16
"Карпати" - "Волинь" - 1:0. ВІДЕО

Львівські "Карпати" вирвали перемогу на стадіоні "Україна" у луцької "Волині", повідомляє holosUA.com.

Активніше поєдинок розпочали господарі поля, які з перших хвилин матчу кинулися вперед атакувати ворота суперника. "Карпати” не зуміли реалізувати своїх два небезпечних моменти, після чого гра на полі вирівнялася. "Волинь” намагалася діяти на контратаках, і кілька разів створювала небезпеку біля воріт підопічних Дячука-Ставицького, але відкрити рахунок також не змогла.

У другому таймі команди продовжили розпочату боротьбу. Очевидної переваги не мав жоден із суперників, проте гостріше діяли "Карпати”. На 72 хвилині протистояння "зелено-білі” забивають гол, який виявився єдиним у цій зустрічі. Відзначився Гладкий. Останні 20 хвилин поєдинку виявилися цікавими. "Волинь” кинула усі сили на те, аби зрівняти рахунок, і почала створювати більш швидкі та небезпечні атаки. "Карпати” ж неодноразово мали нагоду забити другий м'яч, проте не змогли цього зробити, змусивши вболівальників переживати за результат аж до фінального свистка. Таким чином, після перемоги над "Волинню”, "Карпати” піднімаються відразу на дві позиції у турнірній таблиці, залишивши позаду "Олександрію” та "Оболонь”.

"Карпати": 32. Богатінов, 4. Мілошевич, 44. Федецький, 21. Балажиц, 7. Ксьонз, 16. Худоб`як, 18. Кополовець, 25. Ткачук А., 89. Авелар, 99. Даушвілі, 10. Гладкий

Запасні: 22. Тлумак, 41. Гірський, 17. Голодюк, 43. Озарків, 11. Зеньов, 31. Михальов, 77. Лукас

"Волинь": 16. Шеліхов, 2. Леандро, 3. Сімінін, 6. Шиков, 14. Масло, 24. Ізворану, 29. Насонов, 10. Шарпар, 9. Герасимюк, 11. Савіч, 20. Майкон Олівейра

Запасні: 42. Неділько, 15. Шандрук, 5. Лопес, 8. Скоба, 7. Шумахер, 17. Павлов, 99. Піщур

"Карпати" - "Волинь" - 1:0

Категорія: Футбольне відео | Переглядів: 41074 | Додав: adminA | Теги: Карпати - Волинь - 1:0. ВІДЕО