Пт, 19-04-2024, 04:44

17:33
"Іллічівець" - "Металіст" - 1:1

Маріупольський "Іллічівець" зумів відібрати очки у харківського "Металіста".

Матч активніше почали господарі. Вони окупували половину поля "Металіста" і швидко відкрили рахунок. На 7-й хвилині Майкон ледь помітним дотиком переправив у дальній кут воріт Горяїнова подачу Полянського зі штрафного. Після забитого голу "Іллічівець" контролював хід гри, не дозволяючи супернику наближатися до воріт Гальчука. На 39-й хвилині шанс подвоїти рахунок втратив Федотов, який вийшов сам на сам з Горяїновим, але пробив мимо дальнього кута воріт.

Одразу після перерви Маркевич зробив дві заміни, які помітно пожвавили гру команди в атаці. На 53-й хвилині гості зрівняли рахунок. Ксьонз виконав довгу передачу на Сосу, той ефектно обіграв захисника і віддав на Девіча. Марко одним дотиком переправив м'яч в порожні ворота. Здавалося, що "Металіст" зуміє додати і таки вирвати перемогу, однак підопічні Павлова не відсиджувалися біля власних воріт. Маріупольці періодично вривалися у вільні зони, які залишав суперник. На 85-й хвилині господарі дуже легко пройшли оборону "Металіста" і вивели Федотова на побачення з Горяїновим. Хавбек вдруге в матчі програв дуель досвідченому кіперу. На останніх хвилинах другу жовту картку отримав Сергій Пшеничних, який розбив обличчя Миколі Іщенку.

"Металіст" вкотре втратив очки. Тепер команді Маркевича належить зіграти тайм проти "Дніпра", і якщо виправити ситуацію не вдасться, то на зимові канікули харків'яни підуть у вкрай пригніченому настрої.

Голи: Майкон (7), Девіч (53).

"Іллічівець": Гальчук, Іщенко, Ордець, Бутко, Полянський, Довгий, Тотовицький (Кулач, 61), Федотов, Чурко (Шевчук, 84), Путівцев, Майкон.

"Металіст": Горяїнов, Гуйє, Пшеничних, Азеведо, Ксьонз (Вільягра, 78), Марлос (Гомес, 46), Дієго Соуза, Бланко (Едмар, 46), Шав'єр, Соса, Девіч.

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41002 | Додав: adminA | Теги: Іллічівець - Металіст - 1:1

Кубок України. "Динамо" у півфіналі зіграє з "Арсеналом", "Шахтар" з "Дніпром". ВІДЕО
Ковалець: "Металіст" демонструє кращу гру, ніж "Шахтар"