Сб, 20-04-2024, 05:25

14:23
Ліга Європи: "Карпати" - "Зестапоні"

У домашньому матчі третього відбірного раунду Ліги Європи УЄФА "Карпати" здобули мінімальну перемогу над грузинським "Зестапоні".

Незважаючи на більш активні дії на початку матчу гостей, львів'янам вдалося провести швидкий гол. На шостій хвилині Артем Федецький виконав подачу з правого флангу на дальню стійку, де Ігор Худоб'як головою відправив м'яч у сітку воріт 21-річного Роїні Квасхвадзе - 1:0.

Підопічні Гії Гегучадзе відразу спробували зрівняти рахунок, і двічі "Карпати" був змушений рятувати голкіпер Андрій Тлумак. Спочатку капітан галичан впорався з ударом Ніколоза Гелашвілі, котрий залишився без опіки захисників та замикав головою подачу Кахабера Аладашвілі. А згодом кіпер вийшов переможцем у дуелі проти Іраклія Дзарії, який без перешкод дійшов з центра поля до карного майданчика та завдав потужного удару. Надалі боротьба здебільшого точилася в середині поля, і суперники майже не турбували воротарів.

Лише по перерві грузини помітно активізувалися та почали частіше гостювати в штрафному майданчику Тлумака. Небезпечний момент створив капітан "Зестапоні" Георгій Оніані, пробиваючи по воротах з кількох метрів після флангової подачі Дзарії, але м'яч пройшов трохи вище поперечки. А на 63-й хвилині вихід сам на сам з голкіпером зелено-білих не реалізував Гелашвілі - удар у "дев'ятки" гостей відверто не вдався.

У той же час, колектив Олега Кононова прагнув розвинути свій успіх, але побачити ще бодай один гол у виконані своїх улюбленців вболівальникам на стадіоні "України" так і не вдалося. Щоправда, під кінець матчу спочатку Батіста після передачі Худоб'яка опинився сам біля воріт гостей, проте не зміг обіграти Квасхвадзе. А через кілька хвилин вже сам Ігор не влучив у порожні ворота, добиваючи м'яч після сейва голкіпера, котрий впорався з ударом бразильського форварда. Таким чином, українці за мінімальної переваги відправляються у Зестапоні, де 5 серпня відбудеться матч-відповідь.

За матеріалами: Голос UA на РФ

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 41690 | Додав: futbolUA

Міністр спорту Росії: поки буде моя влада, я не допущу об'єднання чемпіонату з українським