Пт, 19-04-2024, 20:36

12:27
Друге коло: Дніпровські пороги. Огляд другого ігрового дня

Чинний чемпіон країни − донецький «Шахтар» − втратив очки в Запоріжжі, зігравши внічию з місцевим «Металургом» (1:1). Таблицю першості очолюють дніпропетровський «Дніпро» та столичний «Арсенал», що набрали по шість очок.

Дніпропетровці без особливих проблем розібралися вдома з «Волинню» − 2:0. Володимир Гоменюк відзначився влучним ударом і результативною передачею. На 33-й хвилині він асистував Євгену Селезньову, а на 50-й ударом головою втілив у гол подачу Ферейри зі штрафного. Доля матчу остаточно вирішилася після того, як на 61-й хвилині гості залишилися в меншості − з поля вилучили Андрія Грінченка. Після двох ігор «Дніпро» має стовідсотковий очковий показник. Натомість «Волинь» програла дві стартові зустрічі, не забивши жодного м'яча та пропустивши шість.

Київський «Арсенал» із таким же рахунком переграв на виїзді луганську «Зорю», схиливши шальки терезів на свій бік у другому таймі. На 54-й хвилині Андрій Хомин за допомогою рикошету відкрив рахунок, а наприкінці зустрічі Максим Шацьких реалізував 11-метровий.

Запорізькому «Металургу» вдалося відібрати очки в чинного чемпіона країни − донецького «Шахтаря». Майкл Алозі, котрий на 33-й хвилині замінив у складі господарів Артура Каськова, через дві хвилини скористався відміним пасом Міндаугаса Калонаса, вийшов сам на сам із голкіпером гірників Андрієм П'ятовим і розважливо переграв того − 1:0!

Гол у відповідь вийшов бразильським. На 69-й хвилині Дуглас Коста навісив від кутового прапорця й Фернандіньо упритул «розстріляв» ворота. «Шахтар» продовжував атакувати до кінця зустрічі, однак запоріжці змусили учасника групового турніру Ліги чемпіонів УЄФА задовольнитися нічиєю − 1:1. На післяматчевій прес-конференції наставник гірників Мірча Луческу назвав головним винуватцем успішної гри «Металурга» воротаря Максима Коваля, а своїм підопічним дорікнув за надмірну розслабленість.

В останньому матчі туру «Кривбас» і «Карпати» у Кривому Розі розписали безгольову нічию, набравши свої перші очки в турнірі.
Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41380 | Додав: futbolUA

Гусін: На Кубок Співдружності їдемо не дурня клеїти
Стартові матчі 6-го туру ЛЄ: ПАОК, "Наполі" і "Севілья" виходять у плей-офф
Горяїнов повернувся в стрій
Рінат Ахметов: "Шахтарю" також пропонували вийти з телевізійного пулу
Володимир Єзерський: "Зорі" потрібні досвідчені гравці
Сербський "Економац" розгромив львівський "Тайм" у першому поєдинку елітного раунду футзального кубка УЄФА. ВІДЕО
Опитування: Іноземці бояться їхати в Росію на ЧС-2018