Чт, 25-04-2024, 02:33

Перший ігровий день нового розіграшу чемпіонату України одразу ж подарував гучну сенсацію: «Оболонь», програючи в два м'ячі, зуміла вирвати нічию в матчі з «Динамо».

У столичному дербі «Оболонь» вже у компенсований час відібрала очки у сусідів із «Динамо». У середині першого тайму підопічні Валерія Газзаєва протягом двох хвилин зусиллями дуету Андріїв − Шевченка та Ярмоленка − двічі засмутили голкіпера «пивоварів» Олега Остапенка. Шева відкрив рахунок чудовим ударом з середньої відстані, а його молодший партнер «розстріляв» ворота після скидки головою Жерсона Маграо.

Однак по перерві команда Сергія Ковальця спочатку скоротила відставання, коли на 60-й хвилині Олександр Мандзюк забив після помилки воротаря динамівців Дениса Бойка, який за межами карного майданчику не влучив ногою по м'ячу. А на першій компенсованій хвилині другого тайму той же Мандзюк у боротьбі з Бетао після розіграшу штрафного оформив дубль і приніс «Оболоні» почесну нічию − 2:2.

Категория: Прем'єр ліга України | Більше новин спорту та туризму читайте на KhustNEWS.com/ | Добавил: futbolUA | Дата: 09-07-2010 | Комментарии (0)