Пт, 26-04-2024, 12:18

17:49
"Ворскла" - "Динамо" - 2:2. ВІДЕО
"Динамо" було на межі краху в матчі з полтавською "Ворсклою" і тільки на 91-ій хвилині кияни дивом зуміли уникнути поразки, повідомив holosua.com.

Перед матчем обоє були сусідами в турнірній таблиці. Кияни із 17 очками йшли на 5 місці, а полтавчани, маючи на 1 бал менше розмістились на сходинку нижче. Зайве, мабуть, вкотре нагадувати про важливість цього матчу для обох команд, а зокрема й для самого коуча "Динамо" Олега Блохіна, якого критикують з усіх сторін. Критика здебільшого виправдана - такого провального старту в чемпіонаті від киян не чекав, мабуть, ніхто, і тепер кожен наступний поєдинок для "Динамо" - чергове випробування Блохіна і його команди.

Матч у Полтаві став ще одним нічним жахом "Динамо". З іншого боку, зважаючи на перебіг подій, нічия це ще велике щастя. Шок для вболівальників київських і неймовірна радість для полтавських розпочався на 33-ій хвилині, коли Яховіч випередив захисників та м'яко перекинув Коваля, який занадто далеко вийшов з воріт.  Відновити статус-кво вдалося досить швидко: уже через 7 хвилин Беланда вдало зіграв на добиванні. Але киянам так і не судилося піти на перерву за нічийного рахунку. За хвилину до свистка на перерву Вукоєвіч зіграв рукою у власному штрафному - пенальті! Блохін лютує, а Громов тим часом переграє Коваля.

В другому таймі, "Ворскла", звісно, почала грати, як то кажуть, по рахунку, і таки поплатилася за те, що занадто глибоко засіла на власній половині. Після чергового навісу наприкінці зустрічі Аруна прийняв м'яч і з розвороту пробив точно в кут - 2:2! Цей рахунок доволі двозначний, якщо говорити про "Динамо". З одного боку, вдалося уникнути повного провалу, з іншого регрес продовжується - кияни втрачають очки вже у 6-му матчі з 11-ти. Що далі?

"Ворскла" - "Динамо" - 2:2

Голи: Яховіч, 33, Громов, 44 - Беланда, 40, Аруна, 90+1

Вилучення: Ідейє, 50

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41545 | Додав: adminA | Теги: Ворскла - Динамо - 2:2. ВІДЕО

Чемпіонат Італії: "Наполі" - "Палермо" - 1:0. ВІДЕО
ВІДЕО онлайн матчу 6-го туру Ліги Європи "Карпати"- ПСЖ
Опитування: Іноземці бояться їхати в Росію на ЧС-2018
Рейтинг IFFHS: шість українських клубів поліпшили свої позиції, а "Шахтар" ввійшов у ТОП-30
Голайдо та Галюза залишають "Таврію"
Перша ліга третій тур. "Олександрія" не знає втрат
Ліга Європи: "Спартак Златибор" - "Дніпро"
ПРО ФУТБОЛ по-українськи започатковує прямі онлайн відеотрансляції футбольних матчів. Перша онлайн трансляція: ПСВ - "Металіст"
Президент "Ґреміо": Роналдінью згоден переїхати до нас