Пт, 26-04-2024, 07:27

23:01
"Металіст" - "Рух" - 1:0

Харківський "Металіст" у матчі-відповіді плей-офф Ліги Європи проти польського ФК "Рух" здобув мінімальну перемогу 1:0, повідомляє nowyny.eu.

Підопічні Ігоря Рахаєва провели один із найгірших матчів у новому сезоні, проте зуміли добитися позитивного результату.

Матч розпочався досить спокійно, а суперники не поспішали йти вперед великими силами, щоб забивати голи. "Металіст" знав, що якщо пропустить гол, то буде дуже складно врятувати цю зустріч, відтак харків‘яни діяли дуже обережно та намагалися не віддавати супернику м‘яч.

Протистояння тривало, а небезпечних моментів та видовищної гри майже не було. Але глядачі були свідками відрізків матчу, під час яких суперники діяли досить швидко та майстерно, хоч і до забитого голу справа ніяк не доходила.

У другому таймі господарі поля заволоділи ініціативою, проте пробити щільний захист "Руху", як і раніше, було надзвичайно складно. Врешті-решт основний час завершився нічиєю 0:0, і це означало, що глядачі стануть свідками овертайму. У додатковий час загальна картина гри на полі не змінилася, проте на 105 хвилині відбувся переломний моменти у зустрічі. Клейтон Шав’єр бездоганно виконав пенальті й відкрив рахунок. Сталося це після того, як арбітр вилучив з поля голкіпера "Руху" за грубу гру проти Гоменюка.

Харків’яни свій шанс не прогавили й впевнено довели поєдинок до логічного завершення. У підсумку двоматчева дуель завершилася із рахунком 1:0 на користь української команди, яка здобуває вистраждану путівку у груповий етап Ліги Європи.

"Металіст": Шуст (В), Пшеничних, Гуйє (К), Едмар, Клейтон Шав'єр, Кулаков, Юссуф, Краснопьоров, Ребенок, Гоменюк, Жажа.

"Рух": Камінскі (В), Ставарчік, Дзівнел, Кусь, Сурма, Зеньчук, Ковальські, Стажіньскі, Бабяж, Маліновскі (К), Кушвік.

Гол: Шав'єр 105 (п)

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 41016 | Додав: adminA | Теги: Металіст - Рух - 1:0

Перше коло: Прикрий старт "Динамо" та інші матчі
Скрипник: Тимощук з Ван Боммелем пива попили...