Сб, 27-04-2024, 00:27

16:33
"Іллічівець" - "Чорноморець" - 2:1. ВІДЕО

Маріупольський "Іллічівець" здобув важку перемогу над одеським "Чорноморцем".

Підопічні Миколи Павлова реабілітувалися за поразку від полтавської "Ворскли”. У напруженому поєдинку проти одеської команди маріупольці зуміли забити на один гол більше, ніж їхні суперники та здобути чергову перемогу у чемпіонаті України.

У першій половині зустрічі суперники не відзначалися особливою активністю, проте один гол глядачі все ж побачили. На 17 хвилини протистояння рахунок у матчі відкрили господарі поля, відзначився Чижов.

Проте після перерви суперники почали грати більш гостро. На 51 хвилині зустрічі "Чорноморець” зрівняв рахунок, змусивши господарів поля знову вмикати швидкість. Гра проходила на зустрічних курсах, і моменти виникали в обох команд, проте більш активними виявилися маріупольці, які забили ще один гол у ворота Безотосного. Відзначився Віталій Федотов.

Кінцівка зустрічі була напруженою, проте пройшла без несподіванок. Емоції гравців часто каралися жовтими картками, проте з поля нікого не вилучили. Ця перемога дозволила "Іллічівцю” піднятися у зону єврокубків, ну а "Чорноморець” продовжує перебувати у нижній частині турнірної таблиці.

"Іллічівець" - "Чорноморець" - 2:1

Голи: Чижов 17, Політило 51, Федотов 66

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4999 | Додав: adminA | Теги: Іллічівець - Чорноморець - 2:1. ВІД

Новачок "Динамо" зіграв за збірну Бразилії
Програма "3 тайм" ефір за 16 грудня 2010 року
Обидва Діарри можуть залишити "Реал"
Таблиця коефіцієнтів УЄФА: Україна поки що тільки на 10 місці за підсумками сезону
Моуріньо розгромлений Гвардіолою: "Барселона" знущається над "Реалом". ВІДЕО