Пт, 26-04-2024, 07:34

18:55
"Динамо" - "Таврія" - 2:0. ВІДЕО

Київське "Динамо" без надзусиль зуміло здобути переконливу перемогу над сімферопольською "Таврією".

Хоч Олег Блохін сьогодні ще не був присутній на тренерській лаві під час матчу, його повернення до роботи вже дається взнаки. Кияни повністю переграли своїх опонентів, не дозволивши "Таврії” відзначитися у власних воротах, чи хоча б створити гольовий момент поблизу володінь Максима Коваля.

Перевага була помітна вже з перших хвилини протистояння, проте "синьо-білим” довго не вдавалося відкрити рахунок. Лише у кінці першого тайму Рубен все ж заспокоїв фанатів команди, перегравши Даміра та забивши перший гол у зустрічі.

Після перерви господарі поля продовжили грати в атакувальний футбол, і на 61 хвилині збільшили свою перевагу у рахунку. Відзначився Тарас Михалик. Після цього кияни дещо віддали ініціативу супернику, проте тримали гостей на відстані від власних воріт. Було помітно, що "Динамо” сильніше, адже "Таврія” не могла нічого вдіяти, аби врятувати цей матч. Тому підсумковий результат поєдинку 2:0 цілком закономірний та логічний.

"Динамо" - "Таврія" - 2:0

Голи: Рубен 45, Михалик 61

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4946 | Додав: adminA | Теги: Динамо - Таврія - 2:0. ВІДЕО

Гомес: Важко бути джокером