Пт, 19-04-2024, 17:12

00:26
"Зоря" розчавила "Металург" на "Славутич-Арені"

Луганська "Зоря" у рамках 14 туру чемпіонату України здобула переконливу перемогу над запорізьким "Металургом".

Луганці швидко відкрили рахунок у протистоянні. Вже на 6 хвилині відзначився Караваєв. Команда Юрія Вернидуба продовжувала контролювати хід поєдинку та ще до перерви подвоїла перевагу.

Після перерви луганчани також виглядали більш краще та почувалися повноправними господарями поля. Згодом наставник "Зорі", відчуваючи перевагу своєї команди, зробив кілька замін, щоб більше гравців змогли отримати ігрову практику. Під завісу зустрічі луганці забили 4-ий гол, але крапку у матчі поставили запоріжці. Жураховський у доданий час відзначився голом-престижу.

Відтак у підсумку суддя зафіксував перемогу "Зорі" із рахунком 4:1. Цікаво, що луганці були лише номінальними господарями поля на рідному стадіоні "Металурга", стіни якого так і не допомогли запоріжцям добитися позитивного результату.

До слова, "Зоря" набирає 3 очки та піднімається на 3 сходинку, посунувши із цієї позиції "Дніпро".

Україна. УПЛ (Ліга Парі-матч). 14 тур

"Зоря" - "Металург" - 4:1

Голи:  Караваєв 6, Маліновський 28, Будківський 59, Загорулько 90 - Жураховський 90+3

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4818 | Додав: adminA | Теги: Зоря розчавила Металург на Славутич

Захисник "Рейнджерса" Керк Броудфут потребує хірургічного втручання
Маркевич залишає збірну України з футболу через конфлікт "Металіста" і ФФУ
ВІДЕО онлайн матчу 6-го туру Ліги Європи "Карпати"- ПСЖ
"Майнц" – "Шальке" 04 – 0:1. ВІДЕО
"Борусія" М - "Гамбург" - 1:2. ВІДЕО
Товариський матч Росія - Болгарія: Адвокат здобув першу перемогу на чолі збірної
Ґрегоріо Мансано: Четвертий гол дуже негативно вплинув на гравців
Маркевич: "Металіст" повинен фінішувати мінімум в трійці призерів
Жуан: мені немає виправдань