Користувачів: 0

21:53
Ворскла у прекрасному матчі розписала бойову нічию з Десною

Ворскла – Десна – 2:2

В рамках 7-го туру УПЛ Ворскла та Десна переможця не виявили (2:2). Звіт про матч читайте на "Футбол 24".

Україна
7 тур
Ворскла
2 : 2
Десна
19:30 12:09:2021
4’
Давід Пуцлін
17’
Руслан Степанюк

Вікентій Волошин
26’
Денис Безбородько
32’

Програму 7-го туру УПЛ закривав поєдинок у Полтаві між Ворсклою і Десною. Чернігівці підходили до нього на тлі двох поспіль поразок з рахунком 0:4, причому від Вереса в попередньому матчі команда пропустила всі голи ще до перерви. Здавалося, що після таких гучних фіаско підопічні Олександра Рябоконя зроблять висновки, однак початок зустрічі з ворсклянами знову шокував сіверян.

Десна підписала вихованця Динамо з досвідом виступів у Європі

Вже на 4-й хвилині господарі відкрили рахунок внаслідок подачі Скляра з правого флангу та удару Пуцліна з 11-ти метрів, а ще за 13 хвилин "зелено-білі" подвоїли перевагу. Все той же Скляр розігнав контратаку по центру й віддав передачу на лівий край штрафного, а Степанюк завершив її ударом в дальній кут – 2:0! Тотовицький у розпачі хапався за голову, а тренерський штаб навіть не знав, як реагувати.

Втім, це був лишень початок шоу. Ворскла дуже швидко оформила свою перевагу, але ще швидше полтавці втратили її. На 26-й хвилині Десна скоротила відставання в рахунку завдяки грубій помилці Якубу – Волошин перехопив м'яч, увійшов у карний майданчик і впевнено переграв Різника, відзначившись дебютним голом на дорослому рівні. На 32-й же хвилині Безбородько відновив статус-кво, прийнявши передачу на хід від Тотовицького, увірвавшись на лівий край штрафного й пробив повз голкіпера. 2:2!

Між цими голами Ворскла могла забити третій м'яч внаслідок контратаки з прострілом Тілля та ударом Степанюка. Руслан стріляв метрів з 20-ти у правий кут, однак Десну врятувала стійка! Сіверяни теж мали нагоду вийти вперед: вже у компенсований час Безбородько отримав пас у штрафний і опинився прямо перед Різником, поставивши корпус і впавши – втім, воротар чисто вибив м'яч з-під його ніг. У підсумку, відпочивати команди відправились за нічийного рахунку.

Перший тайм виявився дуже веселим. Футболісти грали без центру поля, на високих швидкостях, конвертуючи ледь не кожен момент у гол чи гольову нагоду. Другий тайм розпочався у тому ж руслі, але реалізація почала підвисати. Так, на 55-й хвилині новачок ворсклян – Рангель – замкнув подачу з кутового ударом головою повз ближній кут, а сіверяни на 60-й відповіли передачею Калітвінцева на лінію воротарського під замикання Тотовицькому. Андрій пробив з розвороту, але Різник врятував господарів!

В наступні 14 хвилин команди провели найменш цікавий відрізок зустрічі. Темп гри в цей період впав, а моментів практично не виникало. Згадати можна тільки дуже неточне замикання кутового у виконанні Яворського та постріл Калітвінцева з-за меж штрафного по горобцях. Намагаючись освіжити атаку, тренери провели атакувальні заміни – Юрій Максимув випустив на поле Вакулу та Пешіча, а Олександр Рябоконь кинув у бій Тотовицького.

І грі дійсно ожила! Причому дуже різко. На 75-й хвилині Ворскла могла забивати третій гол завдяки закиданню в штрафний під вихід Степанюка віч-на-віч, однак сіверян врятував своєчасний вихід Мисика й сигнал про сумнівний офсайд у Руслана. Десна відповіла ще краще: на 76-й Тотовицький скинув винос Мисика на хід Болбату в штрафний, а той увірвався на лівий край, пробивши з гострого кута – Різник на рефлексах парирував! Ще за хвилину по воротах господарів пройшов удар головою – м'яч по дузі полетів під поперечку, але і тут Різник виручив!

Ворскла відповіла низкою контратак із вриванням у штрафний, але до завершення атаки не доходили. Десна ж на 86-й хвилині змарнувала ще один шанс вирвати перемогу – це Будківський головою замкнув навіс Калітвінцева. Точно в руки Різнику! Юрій Максимов в цей час так нервував, що заробив жовту картку й зняв з гри свіжого Вакулу, випустивши Кравчука.

На 90-й хвилині вирішальний гол міг забити Пешіч, який потужно вистрілив після прострілу Пердути, але м'яч пройшов повз правий кут сіверян. Після цього Ворскла провела фінальний штурм, але вирвати перемогу так і не вдалося. Нічия у Полтаві! Однозначно, це був один із найкращих матчів у поточному чемпіонаті.

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 460 | Додав: adminA | Теги: Ворскла у прекрасному матчі розписа

"Локомотив" винен за Алієва 4 млн євро"- Суркіс
Тимощук приносить "Баварії" перемогу над "Айнтрахтом. ВІДЕО
На клубному чемпіонаті світу ФІФА визначилися всі півфіналісти
Стартові матчі 6-го туру ЛЄ: ПАОК, "Наполі" і "Севілья" виходять у плей-офф
Звання футболіста року дісталось Саміру Насрі. ВІДЕО
"Дніпро" не зміг купити іспанського захисника
"Металіст" зацікавився форвардом польського "Лєха"
"Реал" нікого не продаватиме
Програма каналу "Перший" "Футбольний код". Ефір за 20.12.2010
Кращий бомбардир групового етапу Ліги чемпіонів - Ето'О, а "гірник" Едуардо - найскорострільніший