Сб, 20-04-2024, 17:33

21:30
"Ворскла" - "Металург" З - 5:0

Полтавська "Ворскла" не залишила сухого місця на запорізькому "Металурзі", забивши п'ять голів у ворота Максима Старцева.

Підопічні Василя Сачко продемонстрували сьогодні одну із найкращих своїх ігор у другій частині чемпіонату, здобувши у підсумку ефектну перемогу.

Розгром розпочався на 23 хвилині, коли Ковпак вперше засмутив голкіпера запоріжців. Незабаром Турсунов подвоїв перевагу господарів поля, після чого гра дещо заспокоїлася. "Металург" намагався скорити відставання, але їм було надзвичайно важко будувати власні атаки. У підсумку перший тайм завершився переконливою перевагою полтавчан, які після перерви продовжили знущання над суперником.

На 68 хвилині Ковпак забиває третій гол, а вже за мить Шиндер робить рахунок ще більшим. Варто зазначити, що зв’язка Шиндер-Ковпак сьогодні відпрацювала на усі сто відсотків, а ці гравці були найбільш помітними на полі.

Крапку у матчі на 82 хвилині поставив Громов. Додамо, що Артем також провів хороший матч та не міг у цьому побоїщі не відзначитися. У підсумку все завершилося розгромом із рахунком 5:0, що додало Анатолію Чанцеву додаткової роботи та вказало на слабкі місця в обороні команди.

Голи: 1:0 - Ковпак (23), 2:0 - Турсунов (31), 3:0 - Ковпак (68), 4:0 - Шиндер (70), 5:0 - Громов (82)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4886 | Додав: adminA | Теги: Ворскла - Металург З - 5:0

Стеценко: Ми не вимагатимемо від Рамоса в перший же сезон потрапити в Лігу чемпіонів
Кахріман близький до переходу в "Таврію"
Палкін: Луческу не потрібні новачки
Президент і капітан "Бешикташа" задоволені жеребкування ЛЄ: Кияни не будуть серйозним конкурентом
Словацький захисник поповнив склад луганської "Зорі": Лукас Тесак підписав з клубом дворічний контракт
Ігор Суркіс: Тішить, що набрались досвіду молоді футболісти
Алієв: При зустрічі я спитаю у Смородської, навіщо вона так сказала про Мілевського
4-ий тур ПЛ: матчі п'ятниці
Лужний не знає, чи залишиться головним тренером "Динамо"
Руслан Фомін: Буду грати в "Іллічівці"