Пт, 26-04-2024, 02:49

13:04
Україна - Словаччина - 0:1

Національна збірна України з футболу розпочала свій шлях до фінальної стадії ЄВРО-2016, який пройде на полях Франції.

Першим суперником підопічних Михайла Фоменка стала збірна Словаччини, яка у напруженому матчі здобула мінімальну перемогу над "синьо-жовтими".

Враження від матчу двоякі, адже наша збірна, хоч і програла, досить непогано зіграла у стартовому поєдинку відбору.
У першому таймі більш активними та небезпечними були словаки, які на 17 хвилині відкрили рахунок та створили після контратак кілька небезпечних моментів. Втім Андрій П‘ятов не дозволив гостям збільшити перевагу. У другій половині тайму команда Фоменка дещо додала у швидкості, але тотально заволодіти ініціативою ніяк не вдавалося. Були моменти у Степаненка та Едмара, але у завершальній стадії бракувало влучності та везіння.

Після перерви глядачі побачили на полі іншу збірну України. «Синьо-жовті» побігли вперед більшими силами й регулярно створювали напівмоменти біля воріт словацької команди.

Підопічні Фоменка більше володіли м‘ячем та були більш креативними, ніж суперник, але відновити паритет не судилося. На останніх хвилинах протистояння П‘ятов після кутового проштовхнув м‘яч у сітку, але суддя не зарахував цей гол. У підсумку матч завершився перемогою збірної Словаччини 0:1, яка здобуває перші три очки у відборі до ЄВРО-2016.

Відзначимо, що у складі української команди бракувало лідера на полі та хорошого нападника. У нашій збірній грали більш-менш рівні виконавці, яким дещо бракувало швидкості та зіграності. Але хочеться вірити в те, що з кожною грою наша команда лише прогресуватиме, адже перші матчі після довгої перерви – це завжди нелегко.

Відтак не варто опускати голову, адже все ще попереду, і якщо зробити відповідні висновки, то на збірну України чекатиме успіх.

Україна: 12.П'ятов, 2.Ковальчук, 5.Кучер (К), 6.Степаненко, 7.Ярмоленко, 8.Зозуля, 9.Гусєв, 13.Шевчук, 17.Федецький, 20.Ракицький, 21.Едмар.
Запасні: 1.Бойко, 23.Безотосний, 3.Ордець, 4.Будківський, 10.Шахов, 11.Гладкий, 14.Макаренко, 15.Хомченовський, 16.Морозюк, 18.Безус, 19.Громов, 22.Ребенок.

Словаччина: 1.Козачик, 2.Пекарик, 4.Дюріця, 5.Дьйомбер, 7.Вайсс, 11.Немец, 15.Губочан, 17.Гамшик (К), 19.Куцка, 20.Мак, 22.Печовський.

Гол: Мак 17

Категорія: Національна збірна України | Переглядів: 4989 | Додав: adminA | Теги: Україна - Словаччина - 0:1

"Ньюкасл" витратить 10 мільйонів фунтів на нових гравців
ТОР-5 голів шостого туру УПЛ. ВІДЕО
Чигринський: При морозній погоді ми з "Брагою" будемо в однакових умовах
"Хоффенхайм" продав Айхнера "Кельну"
Маркевич: Розцілував Мілевського після матчу
Тотті хоче "Шахтар" в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів - "Рома" не боїться "Гірників".
Алієв забив, але його команда не виграє, "Дінамо" Вороніна зупинило "Зеніт". Результати 17 туру РПЛ
Другий тур Першої ліги: "Буковина" розгулялася в Бурштині, огляд інших матчів
Перше коло другий ігровий день: "Шахтар" стартує без помилок. Інші матчі