Вт, 16-04-2024, 14:53

19:40
"Сток Сіті" - "Динамо" - 1:1. ВІДЕО

Київське "Динамо" не змогло перемогти на Туманному Альбіоні.

"Динамо" у рамках 5-го туру Ліги Європи не зуміло на виїзді здолати англійський "Сток Сіті". Поєдинок завершився нічийним рахунком 1:1, який дозволив команді із Туманного Альбіону достроково оформити заявку на вихід з групи.

Спокійно розпочався поєдинок у Англії. Команди не поспішали іти вперед великими силами, особливо гості, які взагалі не відзначалися небезпечними моментами. Підопічні Юрія Сьоміна згодом почали все ближче наближатися до воріт суперника, і все частіше завдавати гострих ударів. На 27 хвилині поєдинку Алієв потужно пробив за меж штрафного майданчика, і м'яч рикошетом від захисника залітає у сітку воріт англійців.

Після перерви гості обрали захисну манеру ведення гри. Акцентуючи, на гру в обороні і контратаці. Можливо це було помилкою, адже "Сток Сіті" діяв не дуже агресивно, і "Динамо" легко могло грати першим номером. Під кінець зустрічі підопічні Юрія Сьоміна все ж не витримують, і пропускають гол. Відзначився Джонс. Теоретичні шанси у киян на вихід з групи залишилися, проте вони дуже примарні. "Динамо" в останньому турі залишається перемагати "Маккабі" з великим рахунком, і сподіватися, що "Бешикташ" поступиться "Сток Сіті".

Склад "Сток Сіті": 1. Беговіч, 3. Хіггінботем, 4. Хут, 9. Джонс, 15. Діао, 16. Пеннант, 20. Апсон, 24. Делап, 30. Шоттон, 33. Джером, 40. Паласіос

Запасні: 27. Неш, 10. Фаллер, 12. Вілсон, 17. Шоукросс, 18. Вайтхед, 19. Волтерс, 25. Крауч

Склад "Динамо": 1. Шовковський, 2. Сілва, 3. Бетао, 5. Вукоєвіч, 7. Шевченко, 8. Алієв, 9. Ярмоленко, 11. Ідейе, 20. Гусєв, 34. Хачеріді, 37. Юссуф

Запасні: 35. Коваль, 10. Мілевський, 25. Аруна, 26. Аді, 36. Нінковіч, 44. Алмейда, 77. Корреа

Категорія: Футбольне відео | Переглядів: 4990 | Додав: adminA | Теги: Сток Сіті - Динамо