Сб, 27-04-2024, 02:13

22:23
Шахтар вдома переміг Маріуполь

У матчі 7-го туру УПЛ Шахтар завдяки голу Жуніора Мораєса та автоголу Дави впевнено переграв Маріуполь.

У першому таймі Шахтар міг вигравати з розгромним рахунком, якби не рокіровка на воротах Маріуполя – замість Рустама Худжамова несподівано вийшов Євген Гальчук. Молодий голкіпер видав неймовірний перфоменс, врятувавши Маріуполь у цілій серії гольових моментів: так, на 14-й хвилині він парирував удар Жуніора Мораєса впритул, а через чотири хвилини при виході бразильця один на один виніс м'яч з-під його ніг у підкаті. На 33-й Тайсон вийшов під гострим кутом на ворота й хитро пробив у ближній кут, однак Гальчук парирував ногою, а на 37-й відбив удар Веллінгтона Нема, який вийшов сам-на-сам.

Маріуполь хоч і намагався контратакувати, однак навіть центр проходив рідко. Зрештою, така гра не могла не завершитись без голів Шахтаря – і на 43-й хвилині він таки відбувся. Тайсон підійшов до штрафного та віддав розрізну передачу на Ісмаїлі, а той в дотик потужно прострілив вздовж воріт на Мораєса – Жуніору залишалося лише підставити ногу, що той і зробив. 1:0!

У другому таймі Маріуполь спробував перегорнути гру, створивши супермомент на 50-й хвилині: азовці в один дотик вивели Вакулу у ривок по правому флангу, а той увійшов у штрафний, хитнув Ракицького та потужно пробив під ближню штангу – Пятов врятував свою команду. Втім, це був єдиний удар Маріуполя у площину за весь матч, а вже через шість хвилин всі питання були закриті – Шахтар забив другий м'яч. Марлос увійшов у штрафний та прострілив вздовж воріт на Мораєса, а Дава, намагаючись у підкаті заблокувати гольову передачу, разом з м'ячем влетів у ворота – 2:0! Після цього все стало зрозуміло. Шахтар намагався добити Маріуполь, однак красиві сейви Гальчука та відчайдушні блокування захисників в останній момент не дозволили довести рахунок до розгромного. Зрештою, матч так і завершився з рахунком, встановленим на 56-й хвилині.

Таким чином, Шахтар набрав 18 очок, продовжуючи лідирувати у турнірній таблиці. Маріуполь залишився з 4 очками на передостанній позиції.

Чемпіонат України 2018/2019, 7-й тур

Шахтар – Маріуполь – 2:0

Голи: Жуніор Мораєс, 42, Дава, 56 (автогол)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41220 | Додав: adminA | Теги: Шахтар вдома переміг Маріуполь

Ковалець: "Металіст" демонструє кращу гру, ніж "Шахтар"
Мхітарян: "Рома" - теж не подарунок
Жеребкування Ліги Європи: "Динамо" зіграє з "Бешикташем", а "Металіст" - з "Байєром". Інші результати
"Локомотив" винен за Алієва 4 млн євро"- Суркіс
Товариські матчі: Бразилія обіграла США, Італія поступилася Кот-д’Івуару
Станом на 17 грудня 2010 року Росія знову "втекла" від України в таблиці коефіцієнтів УЄФА
Мессі забив найкращий гол року
ФУТБОЛЬНЕ ТБ: Пряма трансляція матчу 16 туру Іспанської Прімери: "Реал" (Мадрид) - "Севілья" (Севілья)
Суркіс каже, що "Динамо-2" очолить Гусін, дубль - Хацкевич, а головну команду - Сьомін або Лужний
Друге коло: Дніпровські пороги. Огляд другого ігрового дня