Чт, 28-03-2024, 18:18

22:32
"Шахтар" перемагає "Ворсклу" у складному поєдинку

"Шахтар" із перемоги розпочинає весняну частину УПЛ, провівши заключний поєдинок 19 туру.

Вилетівши на тижні із Ліги Європи, "Шахтар" вийшов на поле, сповнений рішучості реабілітуватися за невдачу. Найближчим до голу у стартовому відрізку матчу був Фред, який потужно пробив у стійку воріт Шуста. Гості, витримавши шквальні атаки, відповіли голом. Все той же Фред обрізався у центрі поля, Мякушко виконав ідеальну передачу на Хльобаса, який перекинув Пятова – 0:1.

"Шахтар" знову натиснув. Найкращий момент змарнував Бланко Лещук: м'яч після його удару головою Шуст перевів у поперечку.

Після перерви на полі з'явився Тайсон, який замінив абсолютно інертного Бернарда, і гра "гірників" відчутно пожвавішала. Зрештою, "Ворскла" капітулювала на 63-ій хвилині, коли Шуст парирував м'яч прямісінько у груди Коваленка. Через кілька хвилин Фонсека випустив на поле другого форварда – Феррейру. Але аргентинець залишився у затінку. Натомість на вістрі атаки опинився Кучер, який на 87-ій хвилині пробивав головою в кут воріт – на самісінькій лінії Шуста підстрахував захисник.

Тим не менше, Феррейра таки став героєм матчу. На 90-ій хвилині він зіграв на добиванні після удару Лещука - 2:1. Практично одразу Зарічнюк напрацював на другу жовту, яка трансформувалася у вилучення.

Перемога збільшує доробок "Шахтаря" до 53 балів. "Гірники" впевнено утримують перше місце і зберігають 13-очкову перевагу над "Динамо". "Ворскла" – на сьомій позиції (23 очки).

Україна. УПЛ, 19 тур

"Шахтар" – "Ворскла" – 2:1 (0:1)

Голи: Коваленко, 63, Феррейра, 90 – Хльобас, 27

На 90+2 хвилині вилучений Зарічнюк ("Ворскла")

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4684 | Додав: adminA | Теги: Шахтар перемагає Ворсклу у складном

"Сарагоса" і "Шахтар" боряться за Дос Сантоса
10-копійчана монета коштувала запорізькому "Металургу" 3000 грн
"Карпати" знову розгромлені "Боруссією". Львів'яни все ще без набраних очок. ВІДЕО
Серія А не для Гвардіоли, впевнений Раньєрі
Огляд суботніх матчів третього туру ПЛ: "Діпро" одноосібно очолив турнірну таблицю
"Динамо" громить на виїзді БАТЕ і забезпечує собі вихід у плей-оф Ліги Європи. ВІДЕО