Ср, 29-10-2025, 16:38
ПРО ФУТБОЛ
по-українськи

незалежне спортивне Інтернет-видання

 
Радимо прочитати


21:08
Шахтар – Бенфіка: передматчева прес-конференція Луїша Каштру

Головний тренер Шахтаря Луїш Каштру поділився очікуваннями напередодні матчу 1/16 фіналу Ліги Європи проти Бенфіки.

Ліга Європи
1/16 фіналу
Шахтар
19:55
Бенфіка
20:02:2020
 

"Насправді завтра зустрінуться дві дуже схожих команди, які лідирують у своїх чемпіонатах. В жодному випадку не можна назвати когось із них фаворитом. Ви добре знаєте, що в обох командах є багато гравців, які виступають за свої національні збірні, і вони зустрічалися між собою у матчах відбору на Євро-2020 між Україною та Португалією. Обидва тренери знають, що це дуже кваліфіковані гравці, готові продемонструвати футбол найвищого рівня.

Коноплянка – про матч з Бенфікою: Я завтра прокинуся зранку і ніби граю проти Реала фінал

Як ми, так і Бенфіка прагне демонструвати яскравий атакувальний футбол, але обидва суперникики будуть намагатися підтримувати баланс у захисті. Контратаки будуть в обох команд. Думаю, що останні невтішні результати Бенфіки ніяк не вплинуть на завтрашній матч. Сили будуть абсолютно рівні.

Коли ти зустрічаєшся з будь-якою командою, з будь-якої країни перше, про що ви повинні думати, це повага. Повага до суперника, гравців, тренера. Однак я також ставлюся з повагою і до своїх гравців, тому ми постаралися знайти найкращу стратегію і тактику, щоб перемогти Бенфіку. З Бруну Лаге ми справді товаришуємо, знаємо один одного дуже давно. Він зумів досягти у Бенфіці хороших результатів.

Шахтар – Бенфіка: де дивитися матч Ліги Європи

Якщо говорити про травми, то у нас є Манор Соломон, який не зможе зіграти в цьому поєдинку. Всім це відомо. Він точно завтра не зіграє. В обох команд є свої переваги. На боці Шахтаря свіжість. Ми не були перенавантажені останнім часом як фізично, так і психологічно. Однак це може зіграти з нами злий жарт. Адже Бенфіка зараз регулярно грає в чемпіонаті, а у нас подібної практики немає. Але ми спробуємо адаптуватися якомога швидше, з самого початку матчу.

Мені важко залізти в голову Бруну Лаге. Я не знаю, хто зіграє замість Вайгля. Нам потрібно думати про свою команду і свій склад", – сказав Каштру.

Поєдинок 1/16 фіналу Ліги Європи Шахтар – Бенфіка відбудеться 20 лютого в Харкові на ОСК Металіст. Початок зустрічі – о 19:55.

 

Категорія: Інтерв'ю і футбольна аналітика | Переглядів: 4983 | Додав: adminA | Теги: Шахтар – Бенфіка: передматчева прес
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Також читайте:

УПЛ, 19-й тур: луцька "Волинь" вже у зоні єврокубків
Каннаваро: Наше покоління було кращим
Ліга Чемпіонів. Результати матчів вівторка, 7 грудня 2010 року
Україну в ЛЧ надалі представлятимуть лиш дві команди
Пряма трансляція матчу 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів: "Мілан" – "Тоттенхем". Дивитися матч онлайн. Пряма відеотрансляція
Фернандінью: Готовий зіграти із "Севастополем"
Пуйоль: Радий, що Міліто залишиться
Алан Ширер не очолить "Ньюкасл"
Луї ван Ґааль: Ван Боммель - капітан допоки у "Баварії"
Зозуля: Для себе оцінюю футбольний рік 50 на 50
Дивіться футбольне відео:

Відео голів та огляд матчу Арсенал - Ворскла

  • Перегляди:
  • Всього коментарів: 0
  • Рейтинг: 5.0
Реєструйся і публікуй

Пубілкації


Пошук

Календар
«  Лютий 2020  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Архів записів

Про рубрики новин
Футбольні новини
Національна збірна України
Прем'єр ліга України
Кубок України з футболу
Ліга чемпіонів УЄФА
Ліга Європи УЄФА
Першість України. Перша ліга
Першість України. Друга ліга
ЄВРО-2012
Футбольне відео
Футбольні світлини
Навколо футбольні новини
Інтерв'ю і футбольна аналітика
ФУТБОЛЬНЕ ТБ
Цікаві новини, які не мають жодного відношення до футболу
Ліга Націй
Опис та результати матчів турніру Ліга Націй UEFA

Незалежне спортивне Інтернет-видання "ПРО ФУТБОЛ по-українськи" © 2010-2025