Чт, 28-03-2024, 20:20

18:26
"Севастополь" - "Динамо" - 1:2. ВІДЕО
"Севастополь" не зумів відібрати очки у київського "Динамо".

У Севастополі сьогодні була несприятлива погода для футболу, однак це не завадило командам продемонструвати красиву та цікаву гру. Вже з перших хвилин стало зрозуміло, що "Динамо” у цьому поєдинку влаштує лише перемога, адже кияни намагалися забити швидкий гол та контролювати хід протистояння. Однак господарі поля зуміли організувати хорошу оборону та гру на контратаках, відтак біля воріт Коваля також часто виникали небезпечні моменти.

На 19 хвилині зустрічі Ленс відкриває рахунок. Здавалося, що все йде за планом Блохіна, але здійнявся сильний вітер та почав подати град, відтак гру довелося призупинити. Після того як команди повернулися на поле суддя компенсував втрачений час у першому таймі, і саме під час останньої доданої хвилини "Севастополь” зрівнює рахунок. Це означало, що у другому таймі доведеться все розпочинати спочатку.

Суперники відпочили й вийшли на поле з новими силами. Гра проходила на зустрічних курсах, й не було помітно переваги одної із команд. Але на 70 хвилині Мбокані забиває гол та ставить крапку у протистоянні. Кінцівка поєдинку була дуже напружена, та рахунок на табло не змінився. У підсумку кияни відсвяткували перемогу 1:2, хоча у поєдинку із ослабленим суперником, мабуть, варто перемагати більш переконливо.

"Севастополь": 1. Чуваєв, 2. Федорів В., 33. Новак, 77. Гвініанідзе, 4. Дуляй, 7. Віценець, 8. Карноза, 13. Міколюнас, 19. Кожанов, 20. Караваєв, 92. Будковський
Запасні: 73. Бібченко, 5. Причиненко Д., 11. Ярошенко, 34. Танчик, 88. Крамар, 15. Ібраімі, 50. Фарлей

"Динамо": 35. Коваль М., 6. Драговіч, 34. Хачеріді, 5. Вукоєвіч, 9. Безус, 16. Сидорчук, 27. Макаренко Е., 20. Гусєв О., 10. Ярмоленко, 7. Ленс, 85. Мбокані
Запасні: 72. Рудько, 33. Тремулінас, 4. Велозу, 77. Цуріков, 90. Беланда, 11. Ідейє, 99. Дуду

"Севастополь" - "Динамо" - 1:2

Голи: 1:1 - Караваєв (45+3) 0:1 - Ленс (19), 1:2 - Мбокані (70)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4936 | Додав: adminA | Теги: Севастополь - Динамо - 1:2. ВІДЕО

Друге коло: Прем’єрна перемога "Динамо" та інші результати
Найкращим футболістом України став Євген Коноплянка, а найкращий тренер – Мирон Маркевич