Чт, 25-04-2024, 22:15

18:56
Олександрія на останніх хвилинах вирвала перемогу в Олімпіка

У матчі 10-го туру проти Олімпіка Олександрія змогла перервати чотириматчеву безпереможну серію.

Олімпік не дуже гостро почав, але швидко вийшов уперед. Вже на 11-й хвилині господарі заробили штрафний, після подачі з якого олександрійці програли підбір. М'яч підхопив Кольцов, потужно пробивши з меж штрафного й влучивши у кут воріт – 1:0. Гості після цього створили серію напівмоментів, так чи інакше пов'язаних з виходами на голкіпера Махновського – зокрема, двічі їх зафейлив Артем Полярус. Втім, атаки "жовто-чорних" мали дещо хаотичний характер.

На 25-й хвилині Олександрія таки змогла переграти воротаря Олімпіка дещо курйозним способом: Махновський вийшов на перехоплення розрізної передачі, вибив її, однак влучив прямо у Шастала, який відразу ж підхопив м'яч та забив у пусті – 1:1. Втім, вже через чотири хвилини Олімпік знову опинився попереду, забивши майже ідентичний першому гол: подача зі штрафного, відскок, Олександрія програє підбір і Політило потужним ударом з-за меж штрафного пробиває точно під штангу – 2:1.

У другому таймі малюнок гри особливо не змінився. Підопічні Володимира Шарана довгий час взагалі не мали моментів, а той час як їх суперник продовжував загострювати. На 52-й хвилині Дегтярьов пробив після гарного пасу Тейшейри повз дальню штангу, а на 63-й Кольцов знову виграв підбір і завдав удару – втім, цього разу він був неточним.

Не забиваєш ти – забивають тобі: на 73-й хвилині Банада при подачі з кутового виграв верхову боротьбу й пробив у дальній кут воріт – 2:2. Після цього особливо гострих моментів не було, однак у досить рівній грі Олександрія змогла дотиснути Олімпік. На 88-й хвилині Снурніцин у власному штрафному збив Сітала, арбітр вказав на "точку", а Грицук впевнено реалізував удар з 11-метрів – 2:3.

Таким чином, Олександрія набрала 19 очок, залишившись на третьому місці в турнірній таблиці. Олімпік має 12 очок та знаходиться на шостій сходинці.

Чемпіонат України 2018/2019, 10-й тур

Олімпік – Олександрія – 2:3

Голи: Кольцов, 11, Політило, 29 – Шастал, 25, Банада, 73, Грицук, 89 (пен)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4574 | Додав: adminA | Теги: Олександрія на останніх хвилинах ви