Вт, 16-04-2024, 21:10

21:35
Німеччина - Греція - 4:2. ВІДЕО

Дива не сталося. Греки, які ще перед матчем були очевидними аутсайдерами, не спромоглися щось протиставити німецькій машині. Два м'ячі у ворота Нойєра можна вважати хіба що голами престижу.

Хоча майже до завершення першого тайму складалося враження, що елліни знову спроможні на сенсацію. До 39-ї хвилини їм вдавалося зберегти свої ворота "сухими” і навіть організувати декілька контратак. Тобто на фоні німців вони виглядали пристойно, якщо не враховувати старту поєдинку, коли німці ледь не усім складом окупували карний підопічних Сантуша.

Та що ближче до завершення першої 45-хвилинки стало помітно, що захищатися еллінам щораз важче. Особливо активними попереду у німців були Клозе та Шюрле, однак їхнім ударам або бракувало влучності, або ж Сіфакіс рятував свою збірну.

Але на 39-й хвилині голкіпер греків був безсилим. Це капітан Бундестіму Філіп Лам не залишив йому шансів, пробивши у дальню дев'ятку. До перерви голів більше не було.

Другий тайм також розпочався під диктовку підопічних Льова, тож гол Самараса на 55-й хвилині став певною несподіванкою. Георгіос вискочив з-за спини Боатенга і переправив круглого повз Нойєра. Узагалі, один із найкращих захисників на цьому Євро Жером Боатенг винен у всіх пропущених голах німців у цьому матчі. Та до нього ми повернемося пізніше.

У рівному становищі команди були лише шість хвилин. Це вже Хедіра "у стилі Самараса” вискочив з-за спини когось із еллінів і знову вивів свою команду вперед.

А на 68-й хвилині Клозе, після подачі кутового, ударом головою зробив перевагу збірної Нумеччини переконливою. Останній же гол німців на рахунку Марко Ройса, який транзитом через поперечку змусив м'яч вчетверте у матчі відвідати ворота греків. Вірніше вп'яте, адже на старті поєдинку арбітр не зарахував голу через офсайд.

До речі, до двох голів Бундестіму має безпосереднє відношення Месут Озіл, який став автором двох асистів. Тому й не дивно, що саме турецького німця і визнали найкращим гравцем цього поєдинку.

Здавалося б, тепер просто потрібно дочекатися завершення матчу. Та ні - на 89-й хвилині м'яч влучив в руку Боатенга у володіннях Нойєра. Салпінгідіс голкіпера німців із позначки переграв, але цей гол став слабкою втіхою для еллінів.

4:2 - збірна Німеччини прогнозовано у півфіналі. А от грекам залишається подякувати за участь у турнірі в якому вони, принаймні склалося таке враження, стрибнули вище голови.

Детальніше ж про передматчеві розклади дізнайтеся з анонсу журналіста "Футбол24” Андрія Думича, а про саму гру Вам розповість онлайн-трансляція Німеччина - Греція.

Німеччина - Греція - 4:2 (1:0)

(склади)

Голи: Лам, 39, Хедіра, 61, Клозе, 68, Ройс, 74 - Самарас, 55, Салпінгідіс, 89 (з пен.)

ГОЛ САЛПІНГІДІСА

Категорія: ЄВРО-2012 | Переглядів: 41189 | Додав: adminA | Теги: Німеччина - Греція - 4:2. ВІДЕО

"Манчестер Юнайтед" - "Арсенал" - 1:0. ВІДЕОзвіт