Сб, 20-04-2024, 11:26

21:21
"Металург" Д - "Металург" З - 1:1

Сьогодні, 9 серпня, українські "металурги" відкрили суботню програму УПЛ.

Матч почався під акомпонемент зливи, розкатів грому та блискавки. На початку матчу почало закрадатись побоювання, що арбітр може зупинити матч через зливу, яка залила газон і м'яч не котився й не стрибав по полю. Самі дійові особи матчу постійно ковзали і падали, що привело до неприємної травми Миколи Морозюка, який, зіткнувшись з Пашаєвим, отримав розсічення голови і змушений був грати з пов'язкою.

В першому таймі зі зрозумілих причин моментів майже не було, але все гльову нагоду мав той же Морозюк, який влучив у стійку. А на 30-й хвилині пройшла одна з нечислених комбінацій донеччан, яка в підсумку завершилась взяттям воріт. Після навісу Нельсона зправа відверто начудили захисники, а Александре не розгубився і вгатив м'яч під поперечину суперника з 11-ти метрів.

У перерві техперсонал привів газон до ладу і команди почали грати поцікавіше. Більше ініціативою в другому таймі володів "Металдон", але запоріжці піймали суперника на контратаці і швидко перетворили її в гол. Льопа вирізав чудову передачу на дальню стіку, де ніким не прикритий Каплієнко в дотик відправив м'яч у сітку воріт Бандури, упіймавши голкіпера на протиході.

Надалі донеччани атакували, а запоріжці вдало захищались.

Справедливий результат матчу і відзначимо певний прогрес у грі команди Тарана, яка у другій грі поспіль здобуває очки.

"Металург" Д: 12. Бандура, 23. Насонов, 44. Прийма, 4. Чечер, 7. Морозюк, 8. Нельсон, 9. Лазіч, 13. Макрідіс, 15. Шарпар, 18. Нойок, 14. Александре
Запасні: 1. Паньків, 17. Поступаленко, 40. Мисик, 87. Мишенко, 94. Задерака, 11. Акименко

"Металург" З: 32. Боровик, 3. Баліч, 8. Курілов Ал-й, 18. Каплієнко, 20. Пашаєв, 22. Лисицький, 25. Жураховський, 39. Льопа, 44. Юсов, 77. Сержіо, 10. Прийомов
Запасні: 1. Старцев М., 2. Сахневич, 24. Платон, 30. Лео, 21. Штурко, 5. Нестеров, 7. Матяж

Категорія: Навколо футбольні новини | Переглядів: 4965 | Додав: adminA | Теги: Металург Д - Металург З - 1:1

Луїш Фігу може стати тренером "Інтера". ВІДЕО
ПЛ, 6-й тур: "Арсенал" Київ - "Волинь" Луцьк
"Шахтар" обіграв "Брагу" і вперше у своїй історії вийшов до плей-офф Ліги чемпіонів. ВІДЕО
Таблиця коефіцієнтів УЄФА: Україна поки що тільки на 10 місці за підсумками сезону
Люнгберг повертається на Туманний Альбіон
Чемпіонат Іспанії "Сарагоса" – "Реал" – 1:3. ВІДЕОзвіт
ФУТБОЛЬНЕ ТБ: Пряма трансляція матчу 16 туру Іспанської Прімери: "Реал" (Мадрид) - "Севілья" (Севілья)