Пт, 26-04-2024, 17:08

12:28
"Металіст" - "Чорноморець" - 3:1. ВІДЕО

Одеський "Чорноморець" спробував відібрати очки у харківського "Металіста", який намагався повернути собі другу сходинку у чемпіонаті України. І повернув...

Одеситів вистачило на перший тайм, де вони змогли на рівних протистояти бронзовому призеру минулого сезону. "Чорноморець” навіть зусиллями Бурдужана рахунок відкрив, проте перемагали гості лише одну хвилину.

Коли харків'яни розводили м'яча з центра поля Крістальдо одразу ж перекинув Безотосного із кола, що в центрі. Є певні питання, чи гол було забито за правилами, але вийшло ефектно.

Та й за правилами, чи не за правилами - немає великої різниці. А все тому, що у другому таймі на полі була одна команда - "Металіст” повністю контролював ситуацію і зумів розписатися у воротах "Чорноморця” двічі. Спочатку Соса вивів команду Маркевича вперед, а потім Шав'єр, оформивши дубль, встановив остаточний рахунок у грі. У грі, яку господарі догравали у меншості, тільки от Едмар покинув поле за другу жовту лише за дві хвилини до фінального свистка.

Ця перемога дозволила "Металісту” залишитися на другій сходинці, а от одесити, неждано-негадано, поступилися п'ятим, єврокубковим місцем донецькому "Металургу”.

"Металіст": 81. Дишленковіч, 3. Вільягра, 20. Марсіо Азеведо, 30. Папа Гуйє, 17. Пшеничних, 8. Едмар, 11. Соса, 32. Краснопьоров, 10. Шав'єр, 25. Марлос, 21. Крістальдо

Запасні: 29. Горяїнов, 6. Торсільєрі, 4. Березовчук, 5. Шелаєв, 19. Торрес, 33. Девіч, 86. Вілліан

"Чорноморець": 12. Безотосний, 2. Ковальчук П., 6. Леонардо, 11. Бобко, 29. Фонтанелло, 32. Вангелі, 77. Кутас, 8. Ковальчук К., 89. Політило, 20. Бурдужан, 23. Джа Джедже Ф.

Запасні: 1. Паст, 25. Мартиненко, 33. Слінкін, 18. Данченко О., 39. Старгородський, 9. Діденко, 16. Шацьких

"Металіст" - "Чорноморець" - 3:1 (1:1)

Голи: Шав'єр, 28, 52 Соса, 52 - Бурдужан, 27

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4909 | Додав: adminA | Теги: Металіст - Чорноморець - 3:1. ВІДЕО

У Британії перенесено багато матчів через негоду
Мартін Демікеліс по-дружньому попрощався з Ван Ґаалем
"Вольфсбург" хоче за трансфер Джеко 45 млн. євро
"Майнц" – "Шальке" 04 – 0:1. ВІДЕО
Тесак: Сповнений сил доводити, що достойний грати в "Зорі"
Алекс Ферг'юсон шукає заміну ван Дер Сару
Подивитися на двобій "Динамо" - "Аякс" можна за 50 гривень
Ігнатьєв: "Динамо" та "Локомотив" - це небо і земля
Міністр спорту Росії: поки буде моя влада, я не допущу об'єднання чемпіонату з українським