Вт, 16-04-2024, 22:43

19:54
Легія – Динамо: онлайн-трансляція першого матчу киян за 50 днів – капітан Харатін, Вербіч за обидві команди

Легія – Динамо: онлайн-трансляція матчу 12 04 2022

Легія приймає Динамо у першій благодійній грі заради підтримки України, яка постраждала від нашестя стада злодіїв, ґвалтівників і вбивць беззбройних, що чомусь величає себе армією Росії. Онлайн-трансляцію матчу дивіться на "Футбол 24".

Товариські матчі
Легія
1 : 3
Динамо
21:30 12:04:2022

Востаннє команда Луческу проводила товариський поєдинок ще 21 лютого, за кілька днів до початку війни, оголошеної рашистськими злочинцями, які зірвали відновлення УПЛ 2021/22. Динамо перемогло тоді РФШ у вольовому стилі. Матч, як і онлайн-трансляція Легія – Динамо на "Футбол 24" в цій новині, стартує о 21:30 за київським часом. Відзначаємо дебютну появу в основі Беньяміна Вербіча, який на правах оренди перебрався до Варшави з Києва і другий тайм мав би зіграти за український клуб. Також капітаном Легії став ще один екс-динамівець Ігор Харатін, півзахисник збірної України. Вперше після важкої травми у стартовий склад потрапив екс-захисник Зорі Джоель Абу Ханна.

Динамо приречене на перебудову: тріо талантів для Луческу, ще трьох варто негайно позбутися

Це 5 спаринг за історію протистояння звітних суперників. Кияни не виграли жодного з попередніх, програвши двічі. З цікавих моментів основи команди Луческу: повернення Попова у стартовий склад, Ванат як основний центрфорвард, Дубінчак ліворуч. Крім цього, Томаш Кендзьора, який перебрався в інший польський клуб (Лех), сьогодні в запасі й також може вийти на поле після перерви.

Динамо: Бущан – Караваєв, Попов, Сирота, Дубінчак – Сидорчук, Буяльський, Шапаренко – Циганков, Ванат, Антюх

Запасні: Бойко, Боль, Бурда, Вівчаренко, Шепелєв, Кендзьора, Кравченко, Бражко, Андрієвський, Гармаш, Кулач, Бєсєдін

Категорія: Футбольні новини | Переглядів: 4211 | Додав: adminA | Теги: Легія – Динамо: онлайн-трансляція п, Вербіч за обидві команди

Товариський матч Росія - Болгарія: Адвокат здобув першу перемогу на чолі збірної
Степаненко - "відкриття року" в "Шахтарі"
Руслан Фомін: Буду грати в "Іллічівці"