Пт, 29-03-2024, 13:41

17:44
"Кривбас" - "Шахтар" - 0:2. ВІДЕО

Криворізький "Кривбас" не зумів здобути очки у поєдинку проти чемпіона України.

Донецький "Шахтар” здобув впевнену перемогу у Кривому Розі напередодні матчу проти туринського "Ювентуса”. Результат сьогоднішнього протистояння мало кого здивував, проте господарі поля все ж зуміли гідно провести цих 90 хвилин, адже також створили багато небезпечних моментів та навіть забили гол, який не зарахували через сумнівний офсайд.

Рахунок у матчі відкрили на 29 хвилині. Відзначився Генріх Мхітарян. Проте "гірники” не збавили обороти й продовжували штурмували ворота суперників. Майже відразу після перерви команда Мірчі Луческу збільшує свою перевагу, а ще за мить суддя вилучає Фернандінью, залишаючи "Шахтар” у меншості.

Проте "Кривбас” не зумів реалізувати чисельну перевагу, адже жодну з атак так і не завершив взяттям воріт. Гегемонія криворіжців не тривала довго, оскільки вже через 17 хвилин Антонов також залишив поле, тим самим вирівнявши склади.

Протистояння так і завершилося з рахунком 0:2, завдяки якому "Шахтар” зберіг дистанцію від своїх найближчих переслідувачів, а "Кривбас” залишився на 10 сходинці у турнірній таблиці.

Шахтар: 30.П 'ятов, 33.Срна (к), 44.Ракицький, 5.Кучер, 26.Рац, 6.Степаненко, 7.Фернандінью, 22.Мхітарян, 10.Вілліан, 29.Тейшейра, 11. Едуардо.

запасні: 32.Каніболоцький, 2.Полянскій, 31.Дентінью, 77.Ілсінью, 20.Коста, 9.Адріано, 18.Девіч.

Кривбас: 55.Штанько, 23.Лобжанідзе, 22.Лисицький (к), 4.Шершун, 3.Сердюк, 9.Єслінек, 28.Матіч, 88.Валєєв, 11.Бартуловіч, 8.Самодін, 86. Антонов.

запасні: 91.Іваненко, 24.Пашаєв, 15.Дедечко, 47.Баліч, 77.Іващенко, 18.Петров, 17.Бабатунде.

"Кривбас" - "Шахтар" - 0:2

Голи: Мхітарян 29, Тейшейра 47

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41064 | Додав: adminA | Теги: Кривбас - Шахтар - 0:2. ВІДЕО