Чт, 28-03-2024, 21:18

23:20
"Карпати" - "Металург" З - 2:2

Львівські "Карпати" знову втратили очки. На цей раз у матчі із аутсайдером чемпіонату - запорізьким "Металургом".

“Зелено-білі” добре розпочали цей поєдинок, намагаючись швидко відзначитися у воротах суперника. “Карпати” контролювали м'яч й багато атакували, але пробити захист “Металурга” було складно. Відкрити рахунок у матчі вдалося лише на 43 хвилині, відзначився Бартуловіч.

Та підопічні Олега Тарана не збиралися здаватися й на 49 хвилині відновлюють паритет, забивши перший гол за останні кілька матчів. Львів'яни знову увімкнули вищі швидкості й незабаром вийшли вперед, але втримати переможний рахунок їм не судилося.

Як і в попередньому матчі проти “Зорі”, “зелено-білі” пропустили гол на останніх хвилинах й завершили поєдинок нічиєю 2:2. Чому підопічні Севідова втрачають концентрацію та такі важливі очки у кількох матчах поспіль, досі залишається загадкою.

Цікаво, як команда виступатиме у наступних турах, адже після таких невдач у гравців можуть просто опуститися руки.

"Карпати": 1. Підківка, 92. Чачуа, 94. Мірошніченко Д., 21. Балажіц, 11. Бартуловіч, 19. Мартинюк, 32. Пластун, 88. Даушвілі, 8. Костевич, 20. Зеньов, 10. Гладкий
Запасні: 23. Мисак, 26. Новотрясов, 22. Льопа, 91. Яструб, 9. Габовда, 39. Васін Д.Г., 77. Бохашвілі

"Металург" З: 1. Старцев М., 2. Сахневич, 3. Баліч, 13. Коротецький, 7. Матяж, 9. Гавриш, 19. Рудика, 39. Опанасенко, 44. Юсов, 21. Штурко, 24. Платон
Запасні: 12. Грдлічка, 17. Нестеров, 11. Годін, 77. Сержіо, 10. Прийомів, 14. Шевчук А.

Голи: Бартулович (43), Зеньов (59) - Юсов (49), Годін (87)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41072 | Додав: adminA | Теги: Карпати - Металург З - 2:2