Пт, 29-03-2024, 09:53

22:59
"Карпати" - "Металіст" - 3:3

Сьогодні, у рамках 7-го туру УПЛ "Карпати" вирвали нічию у матчі з "Металістом".

Поєдинки між "Карпатами" та "Металістом" завжди вирізнялись напругою і непередбачуваністю. Цей матч не зламав традицію і з перших хвилин захопив виром подій. Вже на 18-й хвилині Болбат шаленим пострілом з-за меж карної зони відкрив рахунок. А за декілька хвилин безглузда помилка Голодюка призвела до пенальті у ворота "левів". Шав’єр ідеально виконав 11-метровий вирок.

Здавалося б, що харків’яни заклали фундамент для розгрому львів’ян, але характер "Карпат" зіграв свою роль і на 26-й хвилині Голодюк  ударом зі стандарту зменшив різницю у рахунку. Правда, жахливої помилки припустився голкіпер Горяїнов. А за вісім хвилин Кожанов встановив паритет, завершивши стрімку атаку господарів.

У другому таймі суперники продовжили грати на зустрічних темпах. Напруга не спадала і моменти стабільно спалахували біля обох воріт. Першими вийшли вперед гості. Контратаку "Металіста" результативно завершив Жажа. Після цього харків’яни могли забити ще два-три голи, проте інколи не вистачало точності підопічним Рахаєва, а інколи рятували оборонці і голкіпер. Все ж "леви" не здавались до самого кінця і винагорода прийшла за кілька секунд до фінального свистка. Балажіц вгатив головою м’яч у сітку воріт Горяїнова після ідеальної подачі з флангу Мартинюка.

Свято футболу у Львові пройшло на "Ура!". Команди заробили по одному балу і подарували вболівальникам незабутні емоції.

"Карпати": 23. Мисак, 92. Чачуа, 94. Мірошниченко Д., 4. Балажіц, 7. Ксьонз, 9. Кожанов, 17. Голодюк, 20. Даушвілі, 32. Пластун, 8. Костевич, 14. Сергійчук
Запасні: 29. Ільющенков, 22. Пучковський, 26. Новотрясов, 70. Лобай, 16. Худоб'як, 18. Кополовець, 19. Мартинюк

"Металіст": 29. Горяїнов, 77. Кобін, 6. Торсільєрі, 30. Папа Гуйє, 17. Пшеничних, 32. Краснопьоров, 22. Кулаков, 10. Шав'єр, 7. Болбат, 14. Гоменюк, 50. Жажа
Запасні: 81. Дишленковіч, 4. Березовчук, 45. Осман А., 36. Краєв, 43. Ткачук Ю., 82. Ребенок, 46. Радченко

Голи: 26,Голодюк; 34,Кожанов; 94,Балажіц - 18,Болбат; 23,Шав'єр (П); 54,Жажа

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41016 | Додав: adminA | Теги: Карпати - Металіст - 3:3

Фернандо Йєро: Наша заявка була гідна вибору