Пт, 26-04-2024, 12:12

23:34
"Іллічівець" - "Металург" З - 3:1. ВІДЕО
Маріупольський "Іллічівець" у рідних стінах впевнено обіграв запорізький "Металург".

Зустріч представників нижньої частини турнірної таблиці пройшла під абсолютним контролем підопічних Миколи Павлова. Вже на другій хвилині рахунок було відкрито - Опанасенко вразив власні ворота після розіграшу штрафного у виконанні господарів. Далі "Іллічівець" великими силами атакував ворота Грдлічки. Два хороші моменти мав Руслан Фомін, але йому в цьому матчі судилося стати асистентом. Після вкидання з-за бокової лінії Фомін відкинув м'яч на Майкона і бразилець потужним ударом з льоту вразив ближній кут воріт Грдлічки.

Другий тайм почався з масованих атак "Іліічівця". На 50-й хвилині після класної комбінації Олексій Довгий ударом в самісінький кут забив третій гол. Гостям вдалося забити гол престижу. Опанасенко чудовим пасом з глибини вивів Матяжа на побачення з Худжамовим і той майстерно переграв воротаря. До кінця матчу в "Металурга" не було моментів, щоб скоротати відставання, а господарі не особливо йшли вперед.

"Іллічівець" - "Металург" З - 3:1

Голи: Опанасенко (2, автогол), Майкон (33), Довгий (50), Матяж (70).

"Іллічівець": Худжамов, Путівцев, Ордець, Полянський, Іщенко, Довгий (Яворський, 90+1), Ємельянов, Бутко, Федотов, Фомін (Мандзюк, 85), Майкон (Кулач, 74)

"Металург" З: Грдлічка, Сахневич, Баліч, Опанасенко, Максимов, Рудика (Нестеров, 83), Штурко (Годін, 66), Гавриш, Жуніор, Матяж, Лео (Андрій Шевчук, 83)

Попередження: Ємельянов

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4947 | Додав: adminA | Теги: Іллічівець - Металург З - 3:1. ВІДЕ