Чт, 28-03-2024, 12:12

18:36
Франція перемогла Німеччину та вийшла у фінал Євро-2016

Збірна Франції у півфінальному матчі Євро-2016 здобула переконливу перемогу над збірною Німеччини (0:2).

Господарі турніру більш активно розпочали поєдинок, проте німці дуже швидко вирівняли ситуацію на полі.

Переломним у матчі став гол у роздягальню, який із пенальті забив Грізманн. Такий розвиток подій змусив "Бундестім" йти вперед більшими силами, чим скористалися французи, які згодом подвоїли свою перевагу та спокійно довели матч до переможного завершення.

Протистояння, яке було гідне фіналу, з точки зору учасників, завершилося тріумфом господарів турніру.

Франція із перших хвилин увімкнула високу швидкість та намагалася нав'язати німцям свій футбол. Проте підопічні Йоахіма Льова не з тих команд, які будуть пристосовуватися до гри суперника. "Бундестім" швидко оговталася від провальних стартових хвилин та обігнала французів за кількістю моментів. Відзначимо, що обидві команди діяли дуже обережно, адже на кону була путівку у фінал.

Здавалося, що на перерву суперники підуть із сухими 0:0, але на на 45+2 хвилині арбітр матчу призначив пенальті, який без вагань реалізував Антуан Грізманн.

Після відпочинку "Бундестім" почала застосовувати усю свою міць, намагаючись швидко відновити паритет. Проте раз за разом атаки збірної Німеччини завершувалися безуспішно.

Чинні чемпіони світу побігли вперед значними силами, відкривши свій тил, що дало можливість французам проводити небезпечні контратаки.

На 72 хвилині Грізманн не змарнував свій шанс та оформив дубль, встановивши підсумковий результат у матчі. Час, що залишився, пройшов під контролем збірної Німеччини, проте перевага команди Льова була непереконливою, що у результаті навіть не дозволило забити гол престижу.

Відтак, 0:2, і у фіналі ми побачимо протистояння між збірними Португалії та Франції.

Євро-2016. Півфінал

Німеччина – Франція – 0:2

Голи: Грізманн, 45+2 (пенальті), 72

Категорія: Футбольні новини | Переглядів: 41061 | Додав: adminA | Теги: Франція перемогла Німеччину та вийш

Рібері: Мені потрібна ігрова практика