Пт, 29-03-2024, 11:14

21:45
"Дніпро" - ПСВ - 2:0. ВІДЕО
Востаннє "Дніпро" грало в груповій стадії єврокубків ще шість років тому. Сьогодні ж підопічні Хуанде Рамоса здобули впевнену перемогу над нідерландським ПСВ у другому за престижністю футбольному турнірі Європи.

Поєдинок у Дніпропетровську приніс другу перемогу українським командам у цьогорічному розіграші єврокубків. Варто зазначити, що з 4 команд, які представляють Україну, дві зуміли здобути три очки, виступаючи у себе вдома. Хочеться, щоб надалі й виїзні матчі за участю наших клубів завершувалися так само успішно, як і домашні.

З перших хвилин зустрічі господарі поля намагалися нав'язати супернику свою гру, проте ПСВ довго не підлаштовувався під українську команду, адже часто створював свої напівмоменти біля воріт Лаштувки. Проте у цьому поєдинку лише "Дніпру” судилося забивати голи.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі і завершився з рахунком 0:0, а ось в перерві Хуанде Рамос, мабуть, знайшов необхідні слова, оскільки після відпочинку "дніпряни” почали діяти значно активніше. Вже на 50 хвилині матчу Матеус красивим ударом відкриває рахунок. Після пропущеного гола ПСВ заметушився, але майстерності та сил, аби створити по-справжньому гольові моменти їм не вистачило. Натомість "Дніпро” завдяки Хатчінсону, який забив у власні ворота, збільшив свою перевагу до двох м'ячів.

Такий результат протримався до кінця зустрічі, і варто відзначити, що господарі поля повністю його заслужили, адже нідерландський клуб не продемонстрував нічого такого, що б змогло відібрати у нашої команди цю важливу перемогу. Завдяки цьому результату "Дніпро” розмістився на другій сходинці у групі, оскільки "Наполі” здобув перемогу з більш розгромним рахунком. Тепер підопічні Хуанде Рамоса з чудовим настроєм готуватимуться до матчу проти ялтинської "Перлини” у рамках 1/16 Кубка України з футболу.

Пропонуємо Вам ознайомитися із стартовими складами команд.

"Дніпро": 16. Лаштувка, 3. Мазух, 5. Мандзюк, 8. Джуліано, 10. Коноплянка, 14. Чеберячко, 17. Стрініч, 18. Зозуля, 21. Селезньов, 29. Ротань, 99. Матеус

Запасні: 77. Шеліхов, 4. Кравченко, 6. Канкава, 9. Калініч, 19. Денісов, 23. Одібе, 88. Алієв

ПСВ: 21. Ватерман, 4. Марсело, 6. ван Боммел, 7. Тойвонен, 8. Стротман, 11. Ленс, 13. Хатчінсон, 14. Мертенс, 15. Віллемс, 17. Нарсінгх, 18. Дерейк

Запасні: 1. Титонь, 2. Йоргенсен, 9. Матавж, 10. Вейналдум, 16. Енгелар, 22. Депай, 23. Манолев

"Дніпро” - ПСВ - 2:0

Голи: Матеус 50, Хатчінсон 58 (аг)

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 41174 | Додав: adminA | Теги: Дніпро - ПСВ - 2:0. ВІДЕО