Сб, 20-04-2024, 16:41

14:07
"Дніпро" - "Металіст" - 2:2. ВІДЕО

26 тур української Прем'єр-ліги завершився бойовою нічиєю між "Дніпром" та "Металістом".

Давненько в українському чемпіонаті не було подібних матчів. Суперники не зупинялися ні на хвилинку, провівши 90 хвилин у атаках та контратаках. У цьому протистоянні було все: швидкість, видовищність, техніка, емоції, палаюча піротехніка на полі, драматизм. Поєдинок тримав у напрузі до останньої секунди. Все могло вирішитися у будь-який момент. І результат 2:2, мабуть, цілком логічний, адже жодна з команд не заслуговувала, щоб покинути газон «Дніпро Арени» переможеною.

Активно суперники розпочали поєдинок, більш гостріше діяли господарі поля, проте відкрити рахунок змогли гості із Харкова. На 31 хвилині відзначився Соса. У другій половині зустрічі глядачі стали свідками ще трьох голів. Спершу «Дніпро» зрівняв рахунок, проте вже через мить Девіч знову вивів свою команду вперед. Але підопічні Хуанде Рамоса змогли віднайти сили, і вже ближче до завершення зустрічі встановили остаточний рахунок у матчі 2:2. Також варто зазначити, що останні кілька хвилин «Металіст» догравав у меншості, оскільки Марко Девіч отримав пряму червону картку за грубий фол проти Матеуса. Таким чином обидві команди набирають по одному заліковому очку, а «Металіст» достроково завойовує бронзові медалі УПЛ.

Дніпро  : 32. Каніболоцький А., 3. Мазух, 5. Мандзюк, 14. Чеберячко, 17. Стрініч, 18. Зозуля, 20. Боатенг Д., 29. Ротань, 9. Калініч, 10. Коноплянка, 99. Матеус

Запасні: 27. Лаштувка, 19. Денисов В., 2. Інкум, 30. Шахов, 8. Джуліано, 11. Олійник, 49. Каверін

Металіст: 81. Дишлєнковіч, 3. Вільягра, 6. Торсільєрі, 30. Папа Гує, 17. Пшеничних, 8. Едмар, 11. Соса, 19. Торрес, 33. Девіч, 10. Шав'єр, 77. Тайсон

Запасні: 29. Горяїнов, 22. Обрадовіч, 4. Березовчук, 5. Шелаєв, 23. Бланко, 25. Марлос, 21. Крістальдо

"Дніпро" - "Металіст" - 2:2
Голи: 1:1 - Матеус (58), 2:2 - Ротань (84) - 0:1 - Соса (31), 1:2 - Девіч (59),

Категорія: Футбольне відео | Переглядів: 41265 | Додав: adminA | Теги: Дніпро - Металіст - 2:2. ВІДЕО

"Хоффенхайм" продав Айхнера "Кельну"
Гоменюк: Коноплянку виділяють тільки журналісти
Нані може стати гравцем "Інтера"
Снейдер став гравцем року в Нідерландах
Рафаель Бенітес домовився з "Інтером"
Екс-захисник збірної України В'ячеслав Чечер відправився до кінця року в оренду до "Карпат"
Ліга чемпіонів: "Динамо" Київ - "Гент"
Огляд суботніх матчів третього туру ПЛ: "Діпро" одноосібно очолив турнірну таблицю