Пт, 29-03-2024, 18:02

19:11
"Дніпро" - "Фіорентина" - 1:2. ВІДЕО
Фаворити групи "Е" зустрілися на "Дніпро-Арені". "Фіорентина", яка майже увесь матч просиділа в обороні, таки зуміла обіграти команду Хуанде Рамоса.

Важке поле перетворило гру на суцільну боротьбу: на деяких ділянках поля м'яч застрягав у болоті, тому розраховувати на якісь комбінації було важко. На перший план вийшли бійцівські якості футболістів, які у "Дніпра" були на дуже пристойному рівні. Напруга біля володінь Нету виникала регулярно, але сам воротар лічені рази вступав у гру. Італійцям було важко грати у свій фірмовий футбол, Бойка вони майже не турбували.

В другому таймі було декілька суперечливих моментів. Особливо звернув на себе увагу фол Бакіча проти Стрініча, коли арбітр був зобов'язаний вилучати чорногорця. Вже через 5 хвилин "фіалки" отримали право на пенальті, який чітко реалізував Родрігес. "Дніпряни" відповіли миттєво: арбітр вказав на "точку" після фолу Пісарро, і Селезньов впевнено виконав вирок. В цей момент здавалося, що хлопці Рамоса таки дотиснуть "фіалок", але вийшло навпаки: Массімо Амброзіні забив головою після класного навісу від Борхи Валеро. "Дніпро" таки спромігся на фінальний штурм, який, втім, результату не дав.

"Дніпро" - "Фіорентина" - 1:2

Голи: Родрігес (53, з пенальті), Селезньов (58, з пенальті), Амброзіні (73)

"Дніпро": Бойко, Мандзюк (Бруну Гама, 79), Мазух, Чеберячко, Стрініч, Ротань, Канкава, Федецький (Матеус, 58), Коноплянка, Селезньов, Зозуля

"Фіорентина": Нету, Ронкалья, Родрігес, Комппер, Пісарро, Куадрадо (Хоакін, 77), Бакіч (Борха Валеро, 55), Амброзіні, Алонсо, Матос, Фернандес (Томовіч, 85)

Попередження: Бакіч, Куадрадо, Пісарро.

Вилучення: Пісарро, 86 (друга жовта)

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 4937 | Додав: adminA | Теги: Дніпро - Фіорентина - 1:2. ВІДЕО

Форвард "Інтера" потрапив у сферу інтересів донецького "Шахтаря"