Чт, 18-04-2024, 04:43

21:05
"Динамо" - "Валенсія" - 0:2. ВІДЕО
Київське "Динамо" почало свій шлях у плей-офф Ліги Європи "домашнім" матчем проти іспанської "Валенсії".

Трагічні події у столиці України змусили УЄФА перенести матч в іншу країну. Гра відбулася на Кіпрі.

На початку матчу кияни намагалися взяти м'яч під контроль, "Валенсія" не особливо пручалася, але дивідендів команда Блохіна не здобула. Декілька дальніх ударів у напрямку воріт Дієго Алвеша не несли ніякої загрози володінням бразильського голкіпера.

"Валенсія" грала дуже прагматично: щільно в середині поля, надійно в обороні, великими силами в атаку не йшла. Перший тайм взагалі був схожий на якийсь тренувальний матч.

Друга половина зустрічі, попри очікування, не принесла ніяких активних дій "господарів". Травма Олександра Шовковського на рівному місці, схоже, повністю деморалізувала гравців команди Блохіна і вони почали регулярно провалюватись в обороні. Рибка тричі врятував "Динамо" після ударів Варгаса і Кейта, але на 80-й хвилині був безсилий після удару чилійця, орендованого у "Наполі".

Ніяких активних дій біля воріт Дієго Алвеша не відбувалося. Безпорадні кияни з труднощами переходили центральну лінію.

"Валенсія" забила вдруге вже у доданий арбітром час. Простріл з правого флангу замикав Фегулі, і віда зрізав м'яч у власні ворота.

"Динамо" абсолютно не готове до матчів з командами такого рівня. Звісно, Олег Володимирович має що сказати на своє виправдання, але жодної продуманої комбінації за матч - це провал. В першу чергу, провал тренерського штабу, який не здатний належним чином підготувати команду.

"Динамо" - "Валенсія" - 0:2

Голи: Варгас (80), Віда (90+1, автогол)

"Динамо": Шовковський, Даніло Сілва, Драговіч, Віда, Макаренко, Вукоєвіч, Велозу, Гусєв, Беланда, Ленс, Ідейє.

"Валенсія": Дієго Алвеш, Рікардо Кошта, Матьє, Перейра, Кейта, Хаві Фуего, Парехо, Мічел, Бернат, Жонас, Пако Алькасер

Категорія: Футбольні новини | Переглядів: 41163 | Додав: adminA | Теги: Динамо - Валенсія - 0:2. ВІДЕО

Пола Гаскойна на рік позбавили водійських прав
Дубль Агуеро приніс перемогу "Атлетіко" над "Депортіво". ВІДЕО
Чемпіонат Іспанії: "Депортіво" - "Еркулес" - 1:0. ВІДЕО
Перший в році чемпіонат Аргентини виграв "Естудіантес"
"Хоффенхайм" продав Айхнера "Кельну"
Чигринський: При морозній погоді ми з "Брагою" будемо в однакових умовах
Олексій Михайличенко тренуватиме азербайджанський клуб
Разван Рац потрапив до складу символічної збірної Ліги чемпіонів за підсумками шостого туру