Вт, 16-04-2024, 11:26

17:36
"Динамо" перемогло чемпіонів Албанії, а "Шахтар" б'є грузинів
Київське "Динамо" на тренувальних зборах в Австрії обіграло чемпіона Албанії "Шкендербеу", а "Шахтар" здобув перемогу над грузинським "Зестафоні".

Кияни вже до 25 хвилини впевнено вели в рахунку. Османі зрізав м'яч у власні ворота, а Ярмоленко подвоїв перевагу. Однак албанці несподівано встигли відігратись ще до перерві. Проте на більше "Шкендербеу" не спромоглися. Натомість Мбокані та Циганков наприкінці матчу забезпечили "динамівцям" перемогу 4:2.

Чотири голи забив і "Шахтар", зокрема, дублем відзначився Олександр Гладкий. Щоправда, суперник у донеччан виявився міцнішим і тричі розписався у воротах "гірників". "Зестафоні" був близьким, аби розписати нічию, але Алекс Тейшейра в кінці матчу приніс українській команді перемогу.

"Динамо" К - "Шкендербеу" (Албанія) - 4:2

Голи: Османі, 16 (авт.), Ярмоленко, 25, Мбокані, 81, Циганков, 84 - Проні, 29, Радаш, 39.

"Шахтар" Д - "Зестафоні" (Грузія) - 4:3

Голи: Луїс Адріано, 5, Гладкий, 56 (пен.), 80, Алекс Тейшейра, 89 - Кухіанідзе, 54 (пен.), Сардіашвілі, 77, Грігалашвілі, 83.

Категорія: Футбольні новини | Переглядів: 41040 | Додав: adminA | Теги: а Шахтар б'є грузинів, Динамо перемогло чемпіонів Албанії

"Дніпро" Дніпропетровськ - "Металіст" Харків. ВІДЕОЗВІТ
ПРО ФУТБОЛ по-українськи започатковує прямі онлайн відеотрансляції футбольних матчів. Перша онлайн трансляція: ПСВ - "Металіст"