Пт, 03-05-2024, 03:55

23:05
Динамо – Бешикташ – 2:3 – відео голів та огляд матчу

Динамо – Бешикташ: відео голів і огляд матчу 24 08 2023

Бешикташ перестріляв Динамо у першій грі плей-офф кваліфікації ЛК 2023/24. Дивіться відео голів на "Футбол 24".

Ліга конференцій
Плей-офф кваліфікації
Динамо
2 : 3
Бешикташ
20:00 24:08:2023
60’
Микола Шапаренко
66’
Назар Волошин

Венсан Абубакар
38’
Джексон Мулека
64’
Бахтіяр Зайнутдінов
90+5’

Мірча Луческу проти своєї колишньої команди. Саме очолюючи стамбульських "орлів", вибивав київський клуб із Кубка УЄФА 2002/03. Матч, як і онлайн-трансляція Динамо – Бешикташ на "Футбол 24", стартував о 20:00.

Попри непоганий початок гри Динамо пропустило ближче до кінця першої половини. Традиційна помилка Попова, якому м'яч влучив у руку після удару Мулека. Абубакар реалізував 11-метровий.

Динамо і Бешикташ видали вогняний спектакль у матчі Ліги конференцій – магічні Шапаренко, Караваєв і Волошин проти VAR

Одразу по перерві Динамо зрівняло рахунок, але гол Караваєва скасували через сумнівний офсайд. Проте на 60 хвилині Олександр відзначився результативною дією – класно обігрався з Буяльським на фланзі, знайшов Шапаренка перед штрафним, а Микола поцілив у дальню дев'ятку.

Щастя Динамо тривало недовго: Коллі на 64 хвилині головою вколотив м'яч у ворота Бущана після навісу з кутового. "Біло-сині" миттєво відповіли голом Волошина, який головою перекинув воротаря.

Останні хвилин 10 команди провели на зустрічних курсах, однак забити пощастило саме Бешикташу. Рашіца увірвався в штрафний з правого краю, прибрав м'яч під себе та викотив набігаючому Зайнутдінову, який залишив у дурнях захисників та покотив у дальній кут, забивши вирішальний м'яч.

Категорія: Футбольні новини | Переглядів: 486 | Додав: adminA

У Києві презентували талісмани ЄВРО-2012
Матеус - футболіст "Дніпра". Офіційно!
Друге коло: Прем’єрна перемога "Динамо" та інші результати
"Тоттенхем" - "Челсі" - 1:1. Напружена і заслужена нічия. ВІДЕО
Алієв забив, але його команда не виграє, "Дінамо" Вороніна зупинило "Зеніт". Результати 17 туру РПЛ
Шевченку поки що не вистачає кондицій, каже Лужний
В УЄФА так і не отримали якихось доказів корупції проти України від Марангоса
"Металіст" відмовив "Корінтіансу" у продажі Тайсона
Сербський "Економац" розгромив львівський "Тайм" у першому поєдинку елітного раунду футзального кубка УЄФА. ВІДЕО
Чемпіонат Англії: "Астон Вілла" - "Ліверпуль" - 3:0. ВІДЕО