Вт, 16-04-2024, 14:45

23:33
"Чорноморець" - "Шахтар" - 1:5. ВІДЕО

Одеський "Чорноморець" в останньому матчі 6 туру УПЛ не зумів відібрати очки у чемпіона України - донецького "Шахтаря", передає http://zhytlonews.com/.

У поєдинок між цими командами глядачі побачили стільки ж голів, скільки забили 8 команд у другий ігровий день поточного туру чемпіонату України з футболу. "Шахтар” з перших хвилин поєдинку кинувся вперед і зумів забити швидкий гол. Відзначився Генріх Мхітарян, який пізніше ще не раз засмучував одеську команду.

Незважаючи на перевагу у рахунку, "гірники” продовжували атакувати. "Чорноморець” не міг нічого протиставити більш сильному супернику, а тому був змушений захищатися та контратакувати. Варто зазначити, що у команди Романа Григорчука це непогано виходило, адже до 63 хвилини протистояння рахунок залишався незмінним. Проте "моряки” все ж не витримали натиск донецької команди та почали пропускати один гол за другим.

Спершу відзначився Тейшейра, згодом Вілліан. Майже відразу другий свій гол у матчі забив Мхітарян, а ще за мить оформив хет-трик. Проте останнє слово все ж було за "Чорноморцем”. Діденко, який вийшов на заміну скористався помилкою Ракицького і забив гол престижу на останній хвилині протистояння.

Ця перемога над "моряками” дозволила "Шахтарю” одноосібно очолити турнірну таблицю та з гарним настроєм відбути із Південної Пальміри, щоб готуватися до наступних матчів турніру.

"Чорноморець" - "Шахтар" 1:5

Голи: 0:1 - Мхітарян (3), 0:2 - Тейшейра (63), 0:3 - Вілліан (81), 0:4 - Мхітарян (83), 0:5 - Мхітарян (85), 1:5 - Діденко (93)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41030 | Додав: adminA | Теги: Чорноморець - Шахтар - 1:5. ВІДЕО

Керівництво "Борусії" впевнене у силах Кльопа
Клаудіо Раньєрі розповів про заповітну мрію римлян
"Манчестер Юнайтед" та "Ліверпуль" зацікавлені у трансфері Ешлі Янга. ВІДЕО
ФУТБОЛЬНЕ ТБ: Пряма трансляція матчу 16 туру Іспанської Прімери: "Реал" (Мадрид) - "Севілья" (Севілья)