Чт, 25-04-2024, 22:48

20:02
Англія - Чорногорія - 4:1. ВІДЕО
Збірна Англії набирає на один бал більше за Україну в матч, де все могло закінчитись інакше.

Ідеальним результатом для національної команди України був би нічийний результат на "Уемблі", який зберігався рівно 45 хвилин.

В англійців два гострі моменти за перші 30 хвилин. Спершу на 23-ій Бейнс знайшов у карному майданчику Денні Велбека, але гостей врятував Полексіч. Згодом дальнього крученого удару завдавав Стіві Джі - воротар знову на висоті.

За 5 хвилин до перерви Вейн Руні з гострого кута ледь не вразив практично порожній кут воріт Чорногорії.

Лише розпочався другий тайм, як англійці прорвали захист. Руні зіграв на добиванні. У чорногорців були два супершанси зрівняти, але Джо Харт - герой!

А в середині другого тайму "соколи" подарували гол "трьом левам". Неймовірно прикрий гол у свої ворота відправив Бранко Бошковіч. Знову відразу ж мали відповідати гості, але Стеван Йоветіч потурбував поперечину.

Саша Дам'яновіч забивав і нам, і англійцям, і знову відзначився сьогодні, переправивши простріл справа до сітки Харта. Андрос Таунсенд вистрелив здалеку за 12 хвилин до кінця і, схоже, відправив Україну на остаточну другу сходинку.

Старріджа скосили вже в компенсований арбітром час у штрафному "соколів". Сам Данні і реалізує 11-метровий.

Україна (18 очок) відстає від Англії на 1 бал. Попереду лише по одному матчу групового етапу. "Три леви" прийматимуть поляків, а команда Фоменка поїде в Сан-Маріно. Шанси на перше місце є, але дуже невеликі. Потрібно самим вигравати (тут без питань) і сподіватись, що потужна Англія не виграє в поляків. По суті - потрібне Диво.

Англія - Чорногорія - 4:1 (0:0)

Голи: Руні, 48, Бошковіч, 62, Таунсенд, 78, Старрідж, 90+2 (пен.) - Дамяновіч, 71

Англія: Харт, Волкер, Ягєлка, Кехілл, Бейнс, Джеррард, Лемпард, Таунсенд, Руні, Старрідж, Велбек.

Чорногорія: Полекшіч, Йовановіч, Зверотіч, Павічевіч, Волков, Савіч, Кецожевіч, Бошковіч, Дрінчич, Дам'яновіч, Йоветіч

Категорія: Футбольні новини | Переглядів: 41187 | Додав: adminA | Теги: Англія - Чорногорія - 4:1. ВІДЕО

Шевченко: У відпустку пішов здоровим
Ярославський запевняє, що не байдужий до того, що відбувається в українському футболі