Пт, 26-04-2024, 11:53

16:28
"Зоря" - "Севастополь" - 3:0. ВІДЕО
Луганська "Зоря" у домашньому поєдинку не залишила шансів кримському "Севастополю".

Поєдинок між цими командами розпочався у рівній боротьбі. Ніхто не форсував події й не наважувався атакувати великими силами. Однак дуже швидко господарі поля заволоділи ініціативою й почали створювати свої небезпечні моменти. На 20 хвилині луганці відкривають рахунок, а ще за мить подвоюють перевагу. Таким чином підопічні Юрія Вернидуба відмінно використали своїх два гольових моменти.

Додамо, що друге взяття воріт вийшло дуже красивим. Подача з кутового, і Хомченовський неймовірним ударом переправив кулю у сітку. Після цього господарі ще кілька разів штурмували володіння Литовки, але забити третій гол до перерви так і не вдалося. "Севастополь” же не зміг нічого протиставити більш сильному та організованому супернику, відтак був змушений прийняти той футбол, який їм нав'язали "біло-чорні”.

Після перерви ситуація гостей стала ще гіршою. У середині тайму суддя вилучив з поля Симоненка, поховавши усі сподівання севастополцьів на успіх, а за мить Віценець забив автогол, поставивши жирну крапку у цьому протистоянні. У підсумку закономірна перемога "Зорі” 3:0, яка дозволила луганцям закріпитися на 7 сходинці у турнірній таблиці.

"Зоря": 1. Сантіні К., 8. Малишев, 14. Шуніч, 15. Вернидуб, 45. Гордієнко, 6. Каменюка, 22. Любеновіч, 37. Хомченовський, 53. Мягков, 35. Грицай, 9. Даніло Олівейра
Запасні: 30. Шевченко Н., 16. Ярмаш, 25. Білий, 10. Ліпартія, 19. Олійник Я., 34. Петряк, 94. Болі

"Севастополь": 72. Литовка, 2. Федорів В., 5. Причиненко Д., 44. Симоненко С., 4. Дуляй, 7. Віценець, 8. Карноза, 11. Ярошенко, 13. Міколюнас, 19. Кожанов, 9. Ковпак
Запасні: 1. Чуваєв, 33. Новак, 77. Гвініанідзе, 10. Жабокрицький, 20. Караваєв, 50. Фарлей, 92. Будковський

"Зоря" - "Севастополь" - 3:0

Голи: Любеновіч 20, Хомченовський 23, Віценець 20 (аг)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4893 | Додав: adminA | Теги: Зоря - Севастополь - 3:0. ВІДЕО

Форвард "Інтера" потрапив у сферу інтересів донецького "Шахтаря"
"МанСіті" віддасть Джонсона в оренду
Прем'єр-ліга. "Оболонь" - "Дніпро". ОНЛАЙН ВІДЕОЗВІТ
Президент "Зорі" вважає, що Суркіс не потрібен українському футболу
ВІДЕО онлайн матчу 6-го туру Ліги Європи "Карпати"- ПСЖ
Кан: "Баварія" зобов’язана досягати хоча б мінімального
"Італійці" перемагають в Македонії
ПРО ФУТБОЛ по-українськи започатковує прямі онлайн відеотрансляції футбольних матчів. Перша онлайн трансляція: ПСВ - "Металіст"