Пт, 26-04-2024, 18:53

23:45
"Ворскла" розгромила "Металіст"

Полтавська "Ворскла" у рамках 19 туру УПЛ без проблем здобула перемогу над "Металістом".

Дублем у матчі відзначився Антон Шиндер, ще один гол на рахунку Хльобаса. У підсумку суддя зафіксував розгромну перемогу полтавчан із рахунком 0:3.

Поєдинок у Харкові розпочався із того, що командам довелося адаптуватися до важких погодних умов та засніженого газону. Відразу стало помітно, що "Ворскла" більше налаштована на перемогу, адже команда Василя Сачка більше контролювала м'яч та частіше створювала небезпечні моменти. Перший гол вдалося забити на 17 хвилині протистояння, відзначився Хльобас. А вже за мить Шиндер подвоїв перевагу гостей. До слова, варто відзначити гру Андрія Ткачука, який був одним із найбільш активних в складі команди.

На початку другого тайму Шиндер оформив дубль, успішно виконавши пенальті. Після цього "Металіст" морально зламався, хоч і намагався зменшити відставання у рахунку. Врешті-решт харків'яни так і не зуміли забити хоча б гол престижу та зазнали розгромної поразки із рахунком 0:3.

Додамо, що завдяки цій перемозі "Ворскла" наздогнала "Дніпро" у турнірній таблиці, хоча дніпропетровці ще не зіграли свій поєдинок 19 туру проти "Карпат".

Україна. Ліга Парі-Матч, 19 тур

"Металіст" - "Ворскла" - 0:3

Голи: Хльобас, 17, Шиндер, 29 (пенальті), 50

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41030 | Додав: adminA | Теги: Ворскла розгромила Металіст