Пт, 26-04-2024, 08:25

22:29
"Волинь" - "Ворскла" - 0:0

Луцька "Волинь" та полтавська "Ворскла" не зуміли за 90 хвилин визначити, яка із команд є сильнішою.

Команда Віталія Кварцяного перевершила своїх опонентів у всьому. Але для того, щоб здобути очки, необхідно забивати голи. На жаль, м'ячів у цьому протистоянні ми не побачили, відтак все завершилося скромною нічиєю 0:0.

З перших хвилин поєдинку “Волинь” захопила ініціативу й діяла відповідно до статусу господаря матчу. Лучани створювали небезпеку та багато атакували, натомість “Ворскла” запам'яталася лише кількома напівмоментами.

Останні хвилини були дуже напружені. Команди зосередилися на грі у захисті, тому фінальний свисток арбітра зафіксував нічию, яка дозволила суперникам здобути по одному заліковому очку.

Стартові склади команд:

"Волинь" (Луцьк): 74. Кичак, 14. Масло, 23. Шершун, 91. Парцванія, 16. Шіш, 88. Скоба (к), 15. Матей, 99. Рамон, 11. Мемешев, 10. Бікфалві, 89. Козьбан

Запасні: 42. Неділько, 79. Бабатунде, 4. Приндета, 7. Гошкодеря, 19. Селін, 20. Задерецький, 8. Нємчанінов
Тренер: Віталій Кварцяний

"Ворскла" (Полтава): 12. Непогодов, 4. Даллку (к), 6. Скляр, 7. Громов, 10. Маркоскі, 17. Чеснаков, 22. Яховіч, 34. Ткачук, 40. Пердута, 77. Турсунов, 84. Романчук

Запасні: 31. Богуш, 11. Кривошеєнко, 24. Бараннік, 29. Кравченко, 54. Павлик, 78. Курілов, 99. Міщенко

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4942 | Додав: adminA | Теги: Волинь - Ворскла - 0:0

"Шахтар" обіграв "Брагу" і вперше у своїй історії вийшов до плей-офф Ліги чемпіонів. ВІДЕО
ФУТБОЛЬНЕ ТБ: Пряма трансляція матчу 16 туру Іспанської Прімери: "Еспаньйол" - "Барселона"
Таблиця коефіцієнтів УЄФА: Україна поки що тільки на 10 місці за підсумками сезону