Гостей: 3
Користувачів: 0

23:25
Україна в товариському матчі перемогла Словаччину на "Арені Львів"

Збірна України обіграла збірну Словаччини в товариському поєдинку на "Арені Львів" (2:1).

Україна завдяки голам Ярмоленка та Коноплянки переграла Словаччину, в складі якої відзначився лише Штетіна.

Україна пропустила швидкий гол на 10 хвилині – помилки припустився Андрій Пятов. Голкіпер не впорався з ударом Гамшіка, який головою замикав навіс зі стандарту. Цим скористався Штетіна, з метра добивши м'яч у сітку. Після цього епізоду господарі не знітилися, а все одно йшли вперед і створювали моменти біля чужих воріт.

Активними були Ярмоленко з Коноплянкою, непогано підігрував Марлос, шукав зустрічей з м'ячем і Коломоєць. Українці солідно тиснули на володіння Дубравки, що вилилося у забитий гол під завісу першого тайму. Марлос на чужій половині поля запресингував Штетіну, відібрав у нього м'яч і викотив снаряд під удар Ярмоленку – Андрій не схибив.

По перерві "синьо-жовті" продовжили атакувати та дуже швидко вийшли вперед. Соболь у центрі поля відпасував на Коноплянку, а Євген протягнув "круглого" до словацьких воріт і вразив дальній кут. Повівши у рахунку, збірна України дещо заспокоїлася, натомість гості інтенсивніше розвивали свої атаки. В одному з епізодів після дальнього удару підопічних Шевченка врятувала лише поперечина.

До фінального свистка ініціативою володіла Словаччина, але Україна зуміла відзахищатися та зберегти перемогу в товариському матчі із західним сусідом.

Товариський матч

Україна – Словаччина – 2:1

Голи: Ярмоленко, 39, Коноплянка, 54 – Штетіна, 10

Категорія: Національна збірна України | Переглядів: 4179 | Додав: adminA | Теги: Україна в товариському матчі перемо

Опитування: Іноземці бояться їхати в Росію на ЧС-2018
ФУТБОЛЬНЕ ТБ: Пряма трансляція матчу 16 туру Іспанської Прімери: "Реал Сосьєдат" - "Валенсія"