Сб, 27-04-2024, 02:13

23:17
Туреччина-Україна - 2:0. Відео

Підопічні Олега Блохіна поступились в останньому матчі в рамках підготовки до домашнього Євро-2012.

Туреччина - Україна - 2:0

Гол: Еркін (30), Пектемек (70)

За відсутності лідерів команди Андрія Ярмоленка та Анатолія Тимощука "жовто-сині" не змогли нічого протиставити туркам. В другому таймі на заміну вийшов динамівець Олег Гусєв, який хоч і дещо пожвавив гру команди, однак в кінцевому результаті наші хлопці так і не зуміли розмочити ворота Ґюнока, який був чи не найкращим сьогодні у складі "червоних".

Загалом турки на високому рівні провели матч. Перемога "червоних" є заслуженою. Підопічні Абдули Авчі максимально скористались помилками в захисті господарів Євро і забили по одному з голів в кожному з таймів.

2:0 - Україна з тріском провалює підготовку до Євро-2012. Після стартового успіху з естонцями, які "стояли" практично весь матч, наша збірна до домашнього євромундіалю підходить з двома прикрими поразками. Наступний матч головна команда країни проведе в Києві проти Швеції в рамках Євротурніру. Тож нам залишається надіятись, що останні зустрічі стануть уроком для Шевченка і компанії і що 11-го червня ми побачимо іншу Україну, яка може вигравати і виходити з групи на Євро-2012.

Туреччина (склад): Коркмаз, Еркін, Тере, Топал, Шахін, Хаміт Алтінтоп, Кайя, Калдірім, Торун, Пектемек, Гюнок;

Запасні: Топрак, Емре, Туран, Булут, Гюнен, Байтар, Серкан, Іртеґюн, Куртулуш.

Україна (склад): П'ятов, Бутко, Кучер, Ракицький, Шевчук, Гармаш, Девіч, Ротань, Алієв, Коноплянка, Мілевський;

Запасні: Коваль, Горяїнов, Хачеріді, Селін, Гусєв, Назаренко, Шевченко, Воронін, Селезньов.

Категорія: Національна збірна України | Переглядів: 41238 | Додав: adminA | Теги: Туреччина-Україна - 2:0. Відео