Чт, 09-05-2024, 18:44

21:49
Шедевр Миколенка у відеоогляді матчу Лестер – Евертон – 1:2

Віталій Миколенко / Сайт Евертона

Евертон здолав Лестер у матчі 36 туру АПЛ. Дивіться відео голів та огляд поєдинку.

Англія
36 тур
Лестер Сіті
1 : 2
Евертон
16:00 08:05:2022
11’
Петсон Дака

Віталій Миколенко
6’
Мейсон Холгейт
31’

Віталій Миколенко відкрив рахунок вже на 6-й хвилині. Українцю вдався чудовий удар з льоту після високої свічки Івобі. Відповідь Лестера була доволі швидкою і курйозною. Партнери Міна та Коулмен збилися у повітрі, подарувавши Патсону Даці легкий вихід віч-на-віч з Пікфордом – 1:1.

Миколенко забив супергол і травмувався у виїзному матчі АПЛ – українець та Пікфорд витягують Евертон з болота вильоту Миколенко забив супергол і травмувався у виїзному матчі АПЛ – українець та Пікфорд витягують Евертон з болота вильоту

Вирішальний м'яч записав на свій рахунок ще один захисник Евертона – Мейсон Холгейт. "Ірискам" двічі дозволили бити з близької відстані, і удар центрбека виявився результативним. По перерві Миколенко отримав травму, а Пікфорд видав ще один видатний матч, зберігши для своєї команди таку важливу перемогу.

Категорія: Футбольні новини | Переглядів: 4243 | Додав: adminA | Теги: Шедевр Миколенка у відеоогляді матч

За Шінджі Каґавою полює пів-Іспанії
6-й тур Ліги Європи: "Динамо" не зуміло обіграти "Шериф", але групу виграло. ВІДЕО