Пт, 26-04-2024, 03:32

20:14
"Рапід" - "Металіст" - 1:0. ВІДЕО

Перед цим поєдинком тренер харків'ян Мирон Маркевич зізнався, що головне завдання для його підопічних - не "нахапати" жовтих карток. З цим не впорався лише Фініньо.

А от про те, що преміальних за перемогу ніхто не відміняв, та й клубний рейтинг України непогано було б покращити, гравці "Металіста", схоже, не думали.

Вже з перших хвилин ініціативу захопили господарі і раз-по-раз турбували захисників та голкіпера "Металіста”. До честі Горяїнова, він із своїм завданням за увесь матч не впорався лише одного разу - коли на 13-ій хвилині Алар реалізував простріл з флангу.

Здавалося, нічого страшного не сталося, адже попереду ще була майже вся гра, тільки от в атаці у підопічних Маркевича вдавалося не все. Точніше, не вдавалося нічого. До кінця першого тайму так і не було зрозуміло, за рахунок чого харків'яни будуть забивати... Їм допоміг Піхлєр: Гравець "Рапіда” на 43-ій хвилині зіграв прямою ногою проти Вілліана у центрі поля, за що одразу ж побачив перед собою червону картку.

У "Металіста” залишався ще увесь другий тайм і чисельна більшість. Здавалося, що якщо і не переможуть, до принаймні нічию харків'яни точно здобудуть, але...

Але комбінаційні атаки південноамериканців розбивалися об організовану і надійну оборону гравців "Рапіда”. А якщо все ж таки і вдавалося гравцям "Металіста” завдати удару, то на останньому рубежі надійно діяв голкіпер гостей, найнебезпечніший момент поблизу воріт якого трапився на 81-ій хвилині - Марлос влучив у стійку. Але слід віддати належне і господарям - вони не забували про свої атаки і атакували досить таки гостро. Та голів після 13-ї хвилини у цьому матчі більше так і не було.

Якщо ж бути об'єктивним, то "Металіст” програв цілком заслужено. Та не може не тішити той факт, що саме харків'яни стали переможцями групи. А от для "Рапіда” ця гра стала прощанням із єврокубками у цьому сезоні.

"Рапід” - "Металіст” - 1:0 (1:0)

Гол: Алар, 13

Вилучення: Піхлєр, 44

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 41223 | Додав: adminA | Теги: Рапід - Металіст - 1:0. ВІДЕО